26/03/2024

Darmowe kierunki!

Czy wiedziałeś/aś, że szkoły Medica w Szczecinie i Stargardzie oferują możliwość darmowego kształcenia na wybranych kierunkach w szkołach policealnych i medycznych? Zerknij na poniższą listę bezpłatnych kierunków, i zapisz się na semestr WRZEŚNIOWY 2024 już teraz.

Pamiętaj, że liczba miejsc jest ograniczona, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Zarezerwowanie miejsca z wyprzedzeniem zdecydowanie się opłaca!

SZKOŁA MEDICA ODDZIAŁ SZCZECIN - WYKAZ DARMOWYCH KIERUNKÓW KSZTAŁCENIA

• opiekun medyczny (bonus: certyfikat z technik podawania insuliny)
  • terapeuta zajęciowy z arteterapią (bonus: certyfikat z pierwszej pomocy, certyfikat z arteterapii)
  • technik sterylizacji medycznej  (bonus: certyfikat z pierwszej pomocy)