Szkoły policealne, medyczne, licea, kursy i szkolenia zawodowe – pracownie

Przygotowanie do pracy w konkretnym zawodzie jest dzisiaj najważniejsze. Na wyższych uczelniach często narzekamy na zbyt dużo teorii i niepotrzebnej nauki, która później nie jest doceniana przez pracodawców. W Collegium Medycznym Medica doskonale zdajemy sobie sprawę z obecnej sytuacji na rynku pracy i dlatego naszą ofertę edukacyjną przygotowaliśmy tak, aby wszystkim absolwentom zapewnić dobry start w zawodzie. Aby profesjonalnie i skutecznie realizować nasz cel, nieustannie inwestujemy w rozwój i nowe technologie. Zajęcia prowadzimy w doskonale wyposażonych pracowniach zawodowych i salach wykładowych. W salach jest profesjonalny sprzęt medyczny, fantomy i symulatory szkoleniowe, sprzęt audio-wideo, projektory i tablice multimedialne, dzięki czemu wykłady są bardziej atrakcyjne. Najważniejsze jednak jest to, że w specjalistycznych pracowniach kształcenia praktycznego, np. w pracowni kosmetycznej, stomatologicznej czy też pracowni masażu, posiadamy nowoczesny sprzęt, który odzwierciedla rzeczywiste warunki pracy w danym zawodzie. To pozwala osiągać bardzo zadowalające efekty kształcenia w różnego typu profesjach, takich jak np. technik dentystyczny, higienistka stomatologiczna czy tez technik farmaceutyczny. Poniżej w galerii zdjęć można zobaczyć, jakie pracownie znajdują się w Medice.

Oferujemy naukę w n/w pracowniach kształcenia praktycznego

• pracownie protetyczne
  • pracownie stomatologiczne
  • labolatorium farmaceutyczno-chemiczne