01/09/2017

10 lat Collegium Medycznego Medica

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Pierwszy dzień września jest dla nas zawsze początkiem nowej edukacyjnej przygody. Jest też pretekstem do podsumowań i oceny minionych miesięcy pracy. Tym razem początek roku szkolnego to czas szczególny, ponieważ przypada na okrągłą rocznicę założenia Collegium.

Jesteśmy niesamowicie dumni, że w ciągu niespełna dziesięciu lat udało nam się stworzyć tak przyjazne środowisko łączące profesjonalnych pedagogów, utalentowanych uczniów i słuchaczy oraz wiarygodnych i pewnych partnerów biznesowych, dzięki którym kształcenie młodych kadr z tak wielu różnorodnych branż ma sens i przynosi tak świetne efekty.

Wyjątkowe podziękowania należą się jednak przede wszystkim naszym słuchaczom oraz absolwentom. To właśnie dzięki Waszej obecności, chęci zdobywania wiedzy i doskonalenia swoich umiejętności, możemy cieszyć się z naszych wspólnych osiągnięć, a także świętować małe i duże sukcesy.

Podsumowując:

Za nami dziesięć wspaniałych lat pracy z misją.

Setki miesięcy przygotowań do najważniejszych egzaminów w życiu.

Tysiące godzin oczekiwania na Wasze wyniki.

I miliony chwil radości zdanych celująco.