02/11/2021

NABÓR ZIMOWY ROZPOCZĘTY!

Ruszyła rekrutacja na nowy semestr do szkół policealnych i medycznych w Szczecinie i w Stargardzie. Rozpoczęcie semestru - luty 2022

Zarezerwuj miejsce już dziś i miej pewność, że nie zabraknie go dla Ciebie na wymarzonym kierunku! Wypełnij formularz i zapisz się online

Sprawdź ofertę edukacyjną:

Oddział Szczecin: https://medica.edu.pl/szczecin/oferta-edukacyjna

Oddział Stargard: https://medica.edu.pl/stargard/oferta-edukacyjna

 

Zapoznaj się z aktualnymi promocjami: https://medica.edu.pl/promocje

Zobacz naszą nowoczesną bazę dydaktyczną: https://medica.edu.pl/profesjonalna-baza-dydaktyczna

 

NIE MUSISZ POSIADAĆ MATURY

Szkoły policealne i medyczne są przeznaczona dla absolwentów szkół średnich. O przyjęcie na semestr pierwszy mogą starać się osoby posiadające wykształcenie średnie. O przyjęciu do szkoły decyduje kolejność zgłoszeń. 

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych słuchaczy i umożliwiamy zapisy również na kolejne semestry - honorujemy naukę, którą rozpocząłeś w innej szkole, a chciałbyś kontynuować ją razem z nami. 

Przy zapisie gwarantujemy MINIMUM formalności: wystarczy tylko dowód osobisty i świadectwo ukończenia szkoły średniej. Podanie wypełniasz na miejscu w szkole z pomocą pracownika Sekretariatu.

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem bezpłatnej infolinii 800 800 188 lub poprzez pocztę elektroniczną:

Oddział Stargard: info@medica.edu.pl

Oddział Szczecin: info.szczecin@medica.edu.pl

Zapraszamy