25/10/2016

Nowa nowoczesna pracownia masażu w Oddziale Szczecin

Z przyjemnością informujemy, że Szczeciński Oddział Medici wzbogacił się o nową pracownię masażu.

Szczecińska pracownia masażu Medica to najnowocześniejsza obecnie pracownia tego typu w Szczecinie. Do dyspozycji słuchaczy jest 12 profesjonalnych stołów do masażu marki Juventas oraz 2 nowoczesne specjalistyczne elektryczne stoły rehabilitacyjne (Medica jako jedyna szkoła w regionie posiada sprzęt tego typu w pracowniach szkolnych).
Dodatkowo pracownia wyposażona jest w specjalistyczne anatomiczne modele dydaktyczne, wałki i osprzęt do masażu, profesjonalne kosmetyki oraz preparaty do dezynfekcji.
To nie wszystko, niebawem pracownia masażu wzbogaci się o kolejne pomoce dydaktyczne. Wszyscy z niecierpliwością oczekujemy na ich dostawę!

Zapraszamy do Galerii zdjęć