28/06/2019

Pilne! Akcja DKMS dla Majeczki

Pomóżmy Majeczce!
Pilnie poszukiwany jest dawca szpiku

6 lipca przyjdź do Szczecińskiego oddziału Mediki i zarejestruj się jako potencjalny dawca. Zajmuje to tylko chwilę! Wypełnisz formularz i zostanie pobrany od Ciebie wymaz z wewnętrznej strony policzka. Ta krótka chwila Twojego czasu może uratować czyjeś życie!

Miejsce i godzina rejestracji:

06.07 godz. 13.00-16.00
Oddział Medica Szczecin II
Ul. Mickiewicza 51 (wjazd od strony Wyższej Szkoły Integracji Europejskiej)

Zapraszamy!

"Moim największym marzeniem jest zdrowie mojej córki. Aby to marzenie mogło się spełnić musimy jak najszybciej znaleźć Dawcę. Jeśli znajdziemy Dawcę, a przeszczep się przyjmie Maja będzie mogła dorastać i cieszyć się życiem bez bólu i cierpienia. Proszę przyjdź i podziel się częścią siebie. Ty nic nie tracisz, Maja może odzyskać to, co najcenniejsze - ZDROWIE.

Maja od urodzenia cierpiała na małopłytkowość. Mimo to od zawsze była bardzo wesołą i energiczną dziewczynką. Uwielbia Kucyki Pony, lalki Barbie oraz jazdę na swoim rowerku. W przyszłości chciałaby zostać Księżniczką. Każdy z nas może pomóc Mai w realizacji tych planów. W ich osiągnięciu przeszkodziła choroba, która została zdiagnozowana niespełna miesiąc temu. Od tego czasu dziewczynka często przebywa w szpitalu, gdzie dzielnie znosi wszystkie badania i przygotowania do chemii.

Aby Maja mogła zrealizować swoje plany, wrócić do domu, do ukochanej rodziny niezbędny jest przeszczep szpiku kostnego od Dawcy niespokrewnionego. Dlatego przyjdź i zarejestruj się w bazie DKMS, a być może to Ty będziesz mógł pomóc Mai bądź innym chromy na nowotwory krwi. Czekamy na Ciebie!"