03/12/2015

REWELACYJNE WYNIKI EGZAMINÓW ZAWODOWYCH W SESJI LETNIEJ 2015 R – MAMY 100% ZDAWALNOŚCI!

Sensacja! Medica ponownie w czołówce – mamy 100% zdawalności egzaminów zawodowych! Wieści o tym, że jesteśmy najlepsi nie są ani odrobinę przesadzone!

Profesjonalne pracownie zawodowe, w jakie wyposażona jest Medica i duży nacisk, jaki kładziemy na zajęcia praktyczne, przełożyły się na znakomity wynik także tegorocznych egzaminów zawodowych. Słuchacze naszej Medycznej Szkoły Policealnej na kierunkach Asystentka stomatologiczna, Opiekun medyczny, Opiekunka dziecięca, Technik sterylizacji medycznej, Technik masażysta, Technik farmaceutyczny oraz Szkoły Policealnej na kierunku Technik usług kosmetycznych zdali egzaminy zawodowe w 100 procentach i i mogą śmiało rozpoczynać pracę w swoich zawodach.

Gratulujemy Słuchaczom i dziękujemy wspaniałym Wykładowcom, którzy z sercem podchodzą do swojej pracy oraz naszym Partnerom i Pracodawcom, którzy umożliwili praktyki zawodowe.

Jesteśmy dumni z Was wszystkich i gotowi na wyzwania nowego roku szkolnego!