17/10/2020

Sukces szkoły! Egzaminy zawodowe na 5

Egzaminy zawodowe 2020 - bardzo wysoka zdawalność w Medice mimo pandemii.
Z dumą ogłaszamy iż po raz kolejny nasza szkoła osiągnęła świetne wyniki państwowych egzaminów zawodowych i tym samym kolejny rok z rzędu jesteśmy w czołówce szkół z najwyższą zdawalnością, osiągając wynik na poziomie ponad 93% zdawalności!

Pomimo pandemii i chwilowym zawieszeniem zajęć od marca do czerwca, pomimo zdalnego trybu nauczania w owym czasie, nasi uczniowie i słuchacze fantastycznie poradzili sobie na państwowych egzaminach zawodowych.

Tym razem świetne wyniki osiągneli słuchacze i uczniowie podchodzący do egzaminów w sesji letniej 2020.
Najwyższą 100% zdawalność w części teoretycznej i praktycznej osiągnęli słuchacze n/w kierunków:

MEDICA ODDZIAŁ SZCZECIN

Szkoły policealne i medyczne:

• Opiekun medyczny - 100% zdawalności
  • Technik sterylizacji medycznej - 100% zdawalności
  • Asystentka stomatologiczna - 100% zdawalności
  • Technik usług kosmetycznych AU.62 - 100% zdawalności

Średnia zdawalność w obu turach/podstawach programowych w oddziale Medica Szczecin wyniosła aż 92%, co jest wynikiem bardzo wysokim, powyżej średniej krajowej.

MEDICA ODDZIAŁ STARGARD

Szkoły policealne i medyczne:

• Opiekun medyczny - 100% zdawalności
  • Technik sterylizacji medycznej - 100% zdawalności
  • Asystentka stomatologiczna - 100% zdawalności
  • Technik masażysta - 100% zdawalności
  • Technik usług kosmetycznych (AU. 62) - grupa nr 1 - 100% zdawalności, grupa nr 2 - 95,5% zdawalności

Technikum:

• Technik usług fryzjerskich - 100% zdawalności

Średnia zdawalność ze wszystkich szkół/kierunków Oddziału Medica Stargard wyniosła ponad 95,6% co jest wynikiem bardzo wysokim, dużo powyżej średniej krajowej!

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom i słuchaczom i życzymy wielu sukcesów zawodowych w przyszłości.

Razem daliśmy radę!