28/04/2020

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w szkołach

AKTUALIZACJA

Do 24 maja br. przedłużona została przerwa w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu oświaty. Nauka będzie się odbywać na odległość. 24 kwietnia br. Minister Edukacji Narodowej podpisał nowelizację stosownego rozporządzenia.

 

 


AKTUALIZACJA - KSZTAŁCENIE NA ODLEGŁOŚĆ PRZEDŁUŻONE DO 26 KWIETNIA. 

Informujemy, że do 26 kwietnia br. przedłużona została przerwa w nauczaniu w jednostkach systemu oświaty – to przepis ujęty w podpisanym 9 kwietnia br. rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej.

W czasie ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych związanego z zagrożeniem epidemiologicznym nauka jest realizowana na odległość a sekretariaty naszych szkół nadal pracują zdalnie. 

 

KONTAKT 

https://medica.edu.pl/oddzial-szczecin

https://medica.edu.pl/oddzial-stargard 

 

AKTUALIZACJA - WAŻNE

Zgodnie z decyzją ministra edukacji narodowej zawieszenie zajęć w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych zostało przedłużone do 14 kwietnia br.

 

W związku z sytuacją epidemiologiczną w Polsce i zarządzeniem Ministra Edukacji Narodowej od dnia 12 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa. 

 

Szczegóły decyzji Ministerstwa tutaj: 

https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach

 

Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo naszych słuchaczy i uczniów oraz pracowników szkoły, zmuszeni jesteśmy do czasowego zawieszenia zajęć w naszej szkole od dnia 12.03.2020 r., na okres 2 tygodni. 

Nasze sekretariaty stacjonarne również będą nieczynne. Przechodzimy na pracę zdalną i kształcenie na odległość. Będziemy dla Was dostępni od pn do pt od godz. 8.00 do 16.00 pod numerem bezpłatnej infolinii 800 800 188 oraz pod n/w kontaktami:

 

Oddział Szczecin

info.szczecin@medica.edu.pl

sekretariat.szczecin@medica.edu.pl

Tel.: 517 715 411
Tel.: 91 433 31 74

 
 

Oddział Stargard

info@medica.edu.pl

sekretariat@medica.edu.pl

Tel.: 505 724 580

Tel.: 91 573 21 22

 

DZIAŁ KURSÓW I SZKOLEŃ

Tel.: 512 606 051
Tel.: 500 607 705
E-mail: kursy@medica.edu.pl

 

W przypadku pojawienia się nowych informacji Dyrekcja Szkoły będzie kontaktować ze słuchaczami i uczniami szkoły drogą elektroniczną.

Pozdrawiamy i życzymy dużo zdrowia!