Zapisz się i odbierz 25% ZNIŻKI w czesnym

Zapisz się w terminie do 22 maja 2022 i skorzystaj z niższego czesnego. Skorzystaj z wyjątkowej limitowanej czasowo oferty i zdobądź 25% zniżki w czesnym w całym drugim semestrze nauki! Oferta dotyczy wszystkich płatnych kierunków kształcenia w szkołach medycznych i policealnych Collegium Medycznego Medica!

Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń!

Zapisu można dokonać w sekretariacie szkoły lub online poprzez nasz elektroniczny formularz zgłoszeniowy http://medica.edu.pl/rekrutacja

Zasady promocji:

Uczestnikami promocji mogą być osoby pełnoletnie, które zapiszą się na dowolny kierunek w szkole policealnej lub medycznej Collegium Medycznego Medica w trakcie trwania niniejszej promocji i podejmą kształcenie od semestru jesiennego (wrzesień 2022) w wybranym Oddziale Collegium Medycznego Medica. Zniżka dotyczy drugiego semestru nauki.

Szczegółowy regulamin promocji dostępny w Oddziałach C.M. Medica

Bezpłatna infolinia 800 800 188

Sprawdź jak pracują i gdzie się mieszczą nasze Sekretariaty:

Szkoła Medica oddział Szczecin – sprawdź

Szkoła Medica oddział Stargard – sprawdź

Zapraszamy!

Promocja trwa od 12.04.2022r od godz. 8:00 do 22.05.2022r do godz. 23.00!