Zapisz się odbierz 25% ZNIŻKI w czesnym

Zapisz się do szkół Medica w terminie do 17 maja 2021 i skorzystaj z niższego czesnego. Skorzystaj z wyjątkowej limitowanej czasowo oferty i zdobądź 25% zniżki w czesnym w całym drugim semestrze nauki! Oferta dotyczy wybranych kierunków kształcenia w szkołach medycznych i policealnych Collegium Medycznego Medica.

Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń!

Zapisu można dokonać w sekretariacie szkoły lub online poprzez nasz elektroniczny formularz zgłoszeniowy http://medica.edu.pl/rekrutacja

Zasady promocji:

Uczestnikami promocji mogą być osoby pełnoletnie, które zapiszą się na dowolny kierunek w szkole policealnej lub medycznej Collegium Medycznego Medica w trakcie trwania niniejszej promocji i podejmą kształcenie od semestru jesiennego (wrzesień 2021) w wybranym Oddziale Collegium Medycznego Medica. Zniżka dotyczy drugiego semestru nauki.

Szczegółowy regulamin promocji dostępny w Oddziałach C.M. Medica

Bezpłatna infolinia 800 800 188

Sprawdź jak pracują i gdzie się mieszczą nasze Sekretariaty:

Szkoła Medica oddział Szczecin – sprawdź

Szkoła Medica oddział Stargard – sprawdź

Zapraszamy!

Promocja trwa od 07.04.2021 r od godz. 8:00 do 17.05.2021 r do godz. 23.00!