Kurs przedłużania rzęs metodą 1:1

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 to obecnie najbardziej intratny zabieg kosmetyczny. Profesjonalny kurs pozwoli wprowadzić zabieg przedłużania rzęs metodą 1:1 do oferty swojego salonu bądź pracy u Klientki w domu. Kurs ten skierowany jest również do osób indywidualnych, gdyż każda kobieta chciałaby mieć uwodzicielskie spojrzenie.

INFORMACJE OGÓLNE

Najbliższy termin kursu / miasto:
Termin zostanie ustalony po zebraniu się grupy / Stargard
Przyjmujemy zgłoszenia na kurs!

Kursy organizowane są również w formie niestacjonarnej, w miejscu wyznaczonym przez klienta.

Czas trwania: 8 godzin
Tryb: wieczorowy (16.00 - 20.00), dzienny (8.00-16.00)
Opłata za kurs: 350,00 zł

Program kursu

Zajęcia teoretyczne 2 h:

-          na czym polega metoda przedłużania rzęs 1:1
-          narzędzia
-          rodzaje rzęs
-          preparaty
-          technika nakładania
-          pielęgnacja

Zajęcia praktyczne 6 h

-          przygotowanie stanowiska pracy
-          przygotowanie klientki do zabiegu
-          czynności wstępne
-          przyklejanie rzęs
-          ściąganie rzęs

ZAPISY NA KURS

Zapisy odbywają się drogą elektroniczną lub  tradycyjną lub on-line poprzez uzupełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego (dostępny również w sekretariacie placówki)

Wypełnij i wyślij formularz – jest to wstępne potwierdzenie zgłoszenia.
Na podany w zgłoszeniu adres e-mail otrzymasz informację zwrotną z danymi niezbędnymi do dokonania opłaty za kurs.
Pierwsza ratę, zgodną z ofertą szkolenia, należy przelać na nasze konto firmowe w ciągu 7 dni od przesłania formularza zgłoszeniowego lub dokonać opłaty osobiście w sekretariacie. Jest to ostateczne potwierdzenie rezerwacji miejsca na kursie.
Nieterminowa płatność powoduje anulowanie wstępnego zgłoszenia.
Liczba miejsc na szkoleniach jest ograniczona. O miejscu na kursie decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzonych wpłatą.

Płatności:

Wpłata jedynie na konto firmowe przelewem. Numer konta: 52 1140 2017 0000 4802 1041 8384

Wpłaty należy dokonać:
- jednorazowo: pełną kwotę, zgodną z ofertą szkoleniową, należy przelać na nasze konto firmowe w ciągu 7 dni od przesłania formularza zgłoszeniowego
- ratalnie:

•  200 zł  – w przeciągu 7 dni od wypełnienia karty zgłoszeniowej/ I rata
  •  150 zł  – ostatecznie w dniu zakończenia kursu/ II rata

Uczestnik może wycofać się z udziału w szkoleniu/kursie w formie pisemnej w terminie 7 dni roboczych przed dniem rozpoczęcia szkolenia/kursu. Po upływie tego terminu Zgłaszający zapłaci 20% udziału w kursie. W przypadku, gdy szkolenie/kurs nie odbędzie się z winy organizatora, zwrócona zostanie w pełni kwota wpłacona przez Zgłaszającego.

Uzyskane dokumenty:

Certyfikat + Państwowe zaświadczenia MEN o ukończeniu kursu

Oferta dla zorganizowanych grup

Chętnie przygotujemy ofertę dostosowaną do Państwa indywidualnych potrzeb. Aby uzyskać szczegółowe
informacje o szkoleniach organizowanych w naszej Akademii prosimy o kontakt telefoniczny pod
numer 512 606 051, 500 607 705 lub pocztą elektroniczną na adres kursy@medica.edu.pl, chętnie
odpowiemy na wszelkie pytania i wszystko wyjaśnimy.

Formularze zgłoszeniowe

Poniżej możesz pobrać formularz zgłoszeniowy do wypełnienia (do złożenia w sekretariacie lub poprzez pocztę elektroniczna: kursy@medica.edu.pl) lub zapisać się online.