Kurs masażu małych zwierząt z elementami fizjoterapii

Zapraszamy na kurs wprowadzający w zagadnienia fizjoterapii i masażu małych zwierząt. To pełne praktycznej wiedzy, unikalne szkolenie dedykowane jest dla właścicieli psów oraz osób zajmujących się czworonogami profesjonalnie w tym techników i lekarzy weterynarii

INFORMACJE OGÓLNE

Najbliższy termin kursu / miasto: 19.10.2019 / Szczecin
Zgłoszenia na kurs przyjmujemy do 16 października 2019r.
Czas trwania kursu: 2 dni (16 h)
Tryb: weekendowy (sobota: 8.00-18.00/niedziela: 8.00-14.30)
Opłata za kurs: 390 zł/os
Opłata dla słuchaczy Mediki (zniżka): 330 zł/os
Ważne! Na kurs należy zabrać swojego pupila (w przypadku niemożności przyprowadzenia zwierzątka prosimy o kontakt z organizatorem max do 16.10.2019)

PROWADZĄCY KURS

mgr Magdalena Gicala - Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie na kierunku fizjoterapia oraz dyplomowany technik weterynarii i zoofizjoterapeutka. Współzałożycielka ICET (Institute of Canine & Equine Therapies) placówki organizującej szkolenia dla zoofizjoterapeutów i właścicieli zwierząt. Uczestniczka licznych warsztatów zarówno z fizjoterapii jak i zoofizjoterapii. Posiada dyplomy z terapii czaszkowo-krzyżowej (CST), terapii metodą Dorna, manipulacji powięziowych Fasical Manipulation by Lugii Stecco (FM), manipulacji powięziowych Equine and Canine Fasical Manipulation by Lugii Stecco (AFM). Aktualnie pracuje w Zurichu w Klinice Fizjoterapii z ludźmi oraz cyklicznie przyjmuje psich pacjentów w Szczecienie.

PROGRAM KURSU

1. Część teoretyczna
    • Anatomia układu kostnego psa
    • Anatomia i fizjologia najważniejszych mięśni i struktur towarzyszących
    • Rola powięzi w układzie mięśniowo – szkieletowym
    • Badanie podmiotowe i przedmiotowe
    • Palpacja struktur anatomicznych
    • Wprowadzenie do masażu
    • Wskazania i przeciwwskazania do masażu
    • Stretching
  2. Część praktyczna – warsztatowa

W trakcie części warsztatowej zapoznasz się z podstawową anatomią układu ruchu Twojego czworonoga – nauczysz się samodzielnie oceniać kondycję mięśniową swojego psa i odnajdywać bolesne lub napięte miejsca na jego ciele, – nauczysz się jak w jaki sposób dotykać i dobierać wybrane techniki masażu w zależności od potrzeb Twojego pacjenta - dowiesz się kiedy najlepiej zastosować stretching i jaki on będzie miał wpływa na ciało Twojego psa.

OFERTA DLA ZORGANIZOWANYCH GRUP

Chętnie przygotujemy ofertę dostosowaną do Państwa indywidualnych potrzeb. Aby uzyskać szczegółowe informacje o szkoleniach organizowanych w naszej Akademii prosimy o kontakt telefoniczny pod numer 512 606 051, 500 607 705 lub pocztą elektroniczną na adres kursy@medica.edu.pl, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wszystko wyjaśnimy.

ZAPISY NA KURS

Zapisy odbywają się drogą elektroniczną (kursy@medica.edu.pl), on-line poprzez uzupełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego lub telefoniczne pod numerami telefonów:

• 800 800 188 (bezpłatna infolinia)
  • 512 606 051, 500 607 705
  • 512 606 051, 500 607 705

Wypełnij i wyślij formularz – jest to wstępne potwierdzenie zgłoszenia.
Na podany w zgłoszeniu adres e-mail otrzymasz informację zwrotną z danymi niezbędnymi do dokonania opłaty za kurs.
Opłatę za kurs ( lub ratę), należy przelać na nasze konto firmowe w ciągu 7 dni od przesłania formularza zgłoszeniowego. Jest to ostateczne potwierdzenie rezerwacji miejsca na kursie.
Nieterminowa płatność powoduje anulowanie wstępnego zgłoszenia.
Liczba miejsc na szkoleniach jest ograniczona. O miejscu na kursie decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzonych wpłatą.

W trakcie kursu otrzymasz

• materiały szkoleniowe
  • teczkę
  • skoroszyt i długopis

Uzyskane dokumenty

Państwowe zaświadczenia MEN o ukończeniu kursu

Płatności:

Wpłata jedynie na konto firmowe przelewem. Numer konta: 52 1140 2017 0000 4802 1041 8384

Uczestnik może wycofać się z udziału w szkoleniu/kursie w formie pisemnej w terminie 7 dni roboczych przed dniem rozpoczęcia szkolenia/kursu. Po upływie tego terminu Zgłaszający zapłaci 20% udziału w kursie. W przypadku, gdy szkolenie/kurs nie odbędzie się z winy organizatora, zwrócona zostanie w pełni kwota wpłacona przez Zgłaszającego.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWy

Poniżej możesz pobrać formularz zgłoszeniowy do wypełnienia (do złożenia w naszym sekretariacie) lub poprzez pocztę elektroniczna: kursy@medica.edu.pl lub zapisać się online.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NA KURS INDYWIDUALNY