Opiekun/ka osoby starszej z językiem niemieckim

INFORMACJE OGÓLNE

Najbliższy termin kursu/miasto:
TERMIN USTALANY PO ZEBRANIU SIĘ GRUPY / Szczecin

Kursy organizowane są również w formie niestacjonarnej, w miejscu wyznaczonym przez klienta.

Czas trwania: 144 godziny
Tryb: weekendowy
Opłata za kurs: 1050,00 zł

PROMOCJA: Zniżka dla naszych kursantów: każdy kolejny kurs dla naszych kursantów ze zniżką 30%.

OFERTA DLA ZORGANIZOWANYCH GRUP

Chętnie przygotujemy ofertę dostosowaną do Państwa indywidualnych potrzeb. Aby uzyskać szczegółowe informacje o szkoleniach organizowanych w naszej Akademii prosimy o kontakt telefoniczny pod numer 512 606 051, 500 607 705 lub pocztą elektroniczną na adres kursy@medica.edu.pl, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wszystko wyjaśnimy.

ZAPISY NA KURS

Zapisy odbywają się drogą elektroniczną (kursy@medica.edu.pl), tradycyjną lub on-line poprzez uzupełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego (dostępny również w sekretariacie placówki)

Wypełnij i wyślij formularz – jest to wstępne potwierdzenie zgłoszenia.
Na podany w zgłoszeniu adres e-mail otrzymasz informację zwrotną z danymi niezbędnymi do dokonania opłaty za kurs.
Pierwsza ratę, zgodną z ofertą szkolenia, należy przelać na nasze konto firmowe w ciągu 7 dni od przesłania formularza zgłoszeniowego. Jest to ostateczne potwierdzenie rezerwacji miejsca na kursie.
Nieterminowa płatność powoduje anulowanie wstępnego zgłoszenia.
Liczba miejsc na szkoleniach jest ograniczona. O miejscu na kursie decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzonych wpłatą.

W trakcie kursu otrzymasz

• materiały szkoleniowe/skrypt
  • teczkę
  • skoroszyt i długopis

Płatności:

Wpłata pełnej kwoty za kurs jedynie przelewem na konto firmowe w przeciągu 7 dni od wypełnienia zgłoszenia.

Nr konta: mBank 52 1140 2017 0000 4802 1041 8384

Uczestnik może wycofać się z udziału w szkoleniu/kursie w formie pisemnej w terminie 7 dni roboczych przed dniem rozpoczęcia szkolenia/kursu. Po upływie tego terminu Zgłaszający zapłaci 20% udziału w kursie. W przypadku, gdy szkolenie/kurs nie odbędzie się z winy organizatora, zwrócona zostanie w pełni kwota wpłacona przez Zgłaszającego.

FORMULARZE ZGŁOSZENIOWE

Poniżej możesz pobrać formularz zgłoszeniowy do wypełnienia (do złożenia w naszym sekretariacie lub poprzez pocztę elektroniczną: kursy@medica.edu.pl) lub zapisać się online.