Biuro karier

Doświadczenie zawodowe to atut, na który coraz częściej zwracają uwagę pracodawcy

Dzięki ofercie Biura Karier już w trakcie nauki w C.M. MEDICA każdy słuchacz może sprawdzić swoje kwalifikacje w realnych warunkach gospodarczych oraz zaprezentować się potencjalnym pracodawcom. Nigdy nie jest bowiem za wcześnie na sukces.

Pierwsze kroki na rynku pracy
Biuro Karier C.M. Medica wspiera swoich słuchaczy i absolwentów w skutecznym wejściu i efektywnym funkcjonowaniu na coraz trudniejszym rynku pracy min przez organizowanie krajowych praktyk zawodowych i staży pośredniczenie w kontaktach z potencjalnymi pracodawcami

Bezpłatne konsultacje z doradcą zawodowym
Biuro Karier C.M. MEDICA proponuje indywidualne bezpłatne spotkania z doradcą zawodowym, który pomaga w sprecyzowaniu ścieżki kariery, ustaleniu predyspozycji zawodowych, przygotowaniu do pierwszych spotkań z pracodawcą . W rozmowie z doradcą możesz określić swoje mocne i słabe strony, predyspozycje do pracy na danym stanowisku.

Pomożemy Ci pokierować Twoim rozwojem zawodowym.
Zapraszamy kandydatów do szkoły, słuchaczy i absolwentów na bezpłatne konsultacje, szkolenia oraz porady u Doradcy Zawodowego Biura Karier. Na rozmowę doradczą można umówić się pod numerem telefonu: 91 573 21 22

Praktyki zawodowe
Collegium Medyczne Medica przygotowuje specjalistów z określonych dziedzin. Dzięki praktykom zawodowym absolwenci Szkoły zdobywają nie tylko wiedzę, ale też praktyczne umiejętności w ramach wybranych specjalności. Praktyki w Collegium Medycznym Medica są integralną częścią programu nauczania.

Praktyki i staże Twoją szansą!
Dzięki praktykom i stażom zawodowym organizowanym przez Biuro Karier C.M. MEDICA słuchacze mogą:

  • zdobyć doświadczenie zawodowe, które zaprocentuje w przyszłej pracy
  • zweryfikować swoje predyspozycje zawodowe
  • zaprezentować się potencjalnemu pracodawcy
  • zdobyć referencje zawodowe.

Oferty pracy
Biuro Karier jest Agencją Zatrudnienia. Firmy, przedsiębiorstwa oraz współpracujący z nami partnerzy na bieżąco przekazują nam informacje o wolnych stanowiskach pracy. Oferty są udostępniane w panelu słuchacza po zalogowaniu do systemu.

 

NASI PARTNERZY

Jooble