Blog

23/05/2022

Що ви отримаєте, закінчивши середню школу «Medica»?

Важливі кваліфікації на ринку праці: у середній школі можна отримати кваліфікацію, необхідну для виконання певної професії, за короткий час (один-два роки).

Стажування: наша школа зосереджується на розвитку практичних навичок, необхідних для роботи та необхідних у «справжній роботі». Частиною після середньої освіти є також навчання, яке дає можливість отримати досвід роботи та встановити контакт з потенційними роботодавцями.

Співпраця з роботодавцями...

02/03/2022

Technik usług kosmetycznych

Specjalista od urody, specjalista od wizerunku i makijażu

Gdy myślimy o zawodzie kosmetyczki, często wydaje się nam, że to łatwa, niewymagająca praca… w rzeczywistości jednak kosmetyczka to człowiek instytucja – bo tak trzeba określić kompleksowe podejście do naszego ciała. Czy warto zatem stawiać pierwsze kroki w tym zawodzie? O tym w dalszej części artykułu :)

05/02/2021

Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Bezpłatne szkolenia – dlaczego warto skorzystać?

Jesteś pracodawcą działającym na terenie naszego województwa? Jesteś pracownikiem zatrudnionym w przedsiębiorstwie albo mikroprzedsiębiorstwie na umowę o pracę? Krajowy Fundusz Szkoleniowy to systemowe rozwiązanie stworzone z myślą o Waszych potrzebach oraz możliwościach. Warto wiedzieć, co ma do zaoferowania!

04/01/2021

Szkoła Policealna w Stargardzie?

Wybór jest prosty… Medica!

Wykształcenie to poważna sprawa. Dlatego chcąc je zdobyć, warto zawczasu zadbać o to, by było na najwyższym poziomie. Jeśli chcesz zdobyć atrakcyjny zawód… jeżeli stoisz przed wyborem szkoły, a przede wszystkim szukasz szkoły policealnej w Stargardzie… sprawdź, co może zaoferować Ci nasze Collegium!

16/11/2020

Policealne studium stomatologiczne

Atrakcyjne perspektywy pracy

Przygotowuje do zdobycia przyszłościowego zawodu z grupy zawodów medycznych. Daje duże możliwości pracy u boku lekarza dentysty i gwarantuje zdobycie umiejętności praktycznych do wykorzystania w gabinecie i nie tylko. Studium stomatologiczne – sprawdźcie, czego jeszcze o nim nie wiecie!

08/04/2020

Technik weterynarii

niezastąpiony nie tylko w lecznicy

Są tacy ludzie, którzy ze zwierzętami dogadują się jakby w ich własnym języku… i nie jest to wstęp do opisu kolejnej filmowej komedii w stylu Dr. Dolittle albo Ace’a Ventury... Na takich właśnie ludzi czeka praca w gabinecie weterynaryjnym, ale żeby móc ją wykonywać, trzeba najpierw znaleźć odpowiednią szkołę weterynarii w Szczecinie lub szkołę weterynarii w Stargardzie, która daje uprawnienia do wykonywania zawodu technik weterynarii.

27/01/2020

Szkoła policealna Szczecin

Do końca liceum pozostało Ci kilka miesięcy ? To niewiele jak na podejmowanie poważnych życiowych decyzji. Już dziś pomyśl o przyszłym zawodzie. A jeśli zastanawiasz się nad wyborem szkoły policealnej w Szczecinie… pomyśl o Collegium Medycznym Medica!

18/12/2019

Sterylizacja medyczna

w gabinetach kosmetycznych?

Nie tylko! Projekt rozporządzenia Ministerstwa Zdrowia stawia nowe wymagania również przed zakładami fryzjerskimi, salonami tatuażu i gabinetami odnowy biologicznej między innymi w zakresie sterylizacji narzędzi… co to oznacza w praktyce? W praktyce oznacza to, że czas najwyższy się szkolić :)

16/12/2019

SZKOLENIA KOSMETYCZNE

Poszerz z nami wachlarz usług!

Johann Wolfgang Goethe słusznie stwierdził, że „kto nie idzie do przodu, ten się cofa”. Ta myśl przyświeca każdej jednej branży, która – żeby się rozwijać – musi podążać za technologią, modą a przede wszystkim klientem. Szukasz drogi rozwoju w branży kosmetycznej? Ten artykuł jest dla Ciebie!

18/03/2019

Technik farmaceutyczny

Powraca do programu kształcenia

Pamiętacie rok 2017 i wielką dyskusję na temat likwidacji nauczania zawodu? To już przeszłość! Kształcenie w tym kierunku powraca ze zdwojoną siłą, a pierwszy nabór do szkół policealnych planowany jest już w tym roku. Nie wiemy jak Wy, ale my jesteśmy gotowi na przyjęcie młodych, zdolnych, przyszłych techników farmacji.

Strony

  • «
  • <
  • Strona
  • z 4
  • >
  • »