Technik hodowca koni

Najpiękniejszy zawód świata!

Konie to wyjątkowe zwierzęta, a praca z nimi – choć wymagająca – daje ogrom satysfakcji. Jeśli więc jesteś miłośnikiem albo miłośniczką koni i chcesz się dowiedzieć, jak z pasji uczynić sposób na życie… sprawdź, co da Ci nasz kwalifikacyjny kurs zawodowy technik hodowca koni.

Kurs kwalifikacyjny sterylizacja i dezynfekcja

Uprawnienia bez drogi na skróty!

Zanosi się na znaczące zmiany dla salonów fryzjerskich, kosmetycznych, salonów tatuażu i odnowy biologicznej… A wszystko za sprawą zbliżającej się wielkimi krokami publikacji nowego rozporządzenia sanitarnego Ministra Zdrowia. – Będzie trzeba dobrze się przeszkolić z zakresu sterylizacji medycznej, sterylizacji kosmetycznej, sterylizacji w gabinetach stomatologicznych!

Ortoptystka – prawa ręka okulisty

Niezastąpiona w salonie optycznym

Szukasz profesji łączącej w sobie wiedzę humanistyczną z wiedzą medyczną? W przyszłości widzisz się w składzie dream teamu zajmującego się rehabilitacją wzroku dzieci i dorosłych? Sprawdź, może to właśnie zawód ortoptystki będzie dla Ciebie wyborem idealnym!

Akademia III Wieku Medica w Szczecinie i Stargardzie!

Mówią, że człowiek uczy się przez całe życie, a my w Collegium Medycznym Medica zgadzamy się z tym w 100%. Dlatego stworzyliśmy unikatową ofertę dla osób 50+, która ma służyć tworzeniu przyjaznej i bezpiecznej przestrzeni spotkań, wymiany doświadczeń oraz wiedzy, a także promowaniu szeroko rozumianej aktywności osób starszych.

Kursy opieki nad dziećmi

Praca w żłobku, w przedszkolu jako wykwalifikowany opiekun dziecięcy z państwowymi uprawnieniami.

Що ви отримаєте, закінчивши середню школу «Medica»?

Важливі кваліфікації на ринку праці: у середній школі можна отримати кваліфікацію, необхідну для виконання певної професії, за короткий час (один-два роки).

Стажування: наша школа зосереджується на розвитку практичних навичок, необхідних для роботи та необхідних у «справжній роботі». Частиною після середньої освіти є також навчання, яке дає можливість отримати досвід роботи та встановити контакт з потенційними роботодавцями.

Співпраця з роботодавцями...

Technik usług kosmetycznych

Specjalista od urody, specjalista od wizerunku i makijażu

Gdy myślimy o zawodzie kosmetyczki, często wydaje się nam, że to łatwa, niewymagająca praca… w rzeczywistości jednak kosmetyczka to człowiek instytucja – bo tak trzeba określić kompleksowe podejście do naszego ciała. Czy warto zatem stawiać pierwsze kroki w tym zawodzie? O tym w dalszej części artykułu :)

Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Bezpłatne szkolenia – dlaczego warto skorzystać?

Jesteś pracodawcą działającym na terenie naszego województwa? Jesteś pracownikiem zatrudnionym w przedsiębiorstwie albo mikroprzedsiębiorstwie na umowę o pracę? Krajowy Fundusz Szkoleniowy to systemowe rozwiązanie stworzone z myślą o Waszych potrzebach oraz możliwościach. Warto wiedzieć, co ma do zaoferowania!

Szkoła Policealna w Stargardzie?

Wybór jest prosty… Medica!

Wykształcenie to poważna sprawa. Dlatego chcąc je zdobyć, warto zawczasu zadbać o to, by było na najwyższym poziomie. Jeśli chcesz zdobyć atrakcyjny zawód… jeżeli stoisz przed wyborem szkoły, a przede wszystkim szukasz szkoły policealnej w Stargardzie… sprawdź, co może zaoferować Ci nasze Collegium!

Policealne studium stomatologiczne

Atrakcyjne perspektywy pracy

Przygotowuje do zdobycia przyszłościowego zawodu z grupy zawodów medycznych. Daje duże możliwości pracy u boku lekarza dentysty i gwarantuje zdobycie umiejętności praktycznych do wykorzystania w gabinecie i nie tylko. Studium stomatologiczne – sprawdźcie, czego jeszcze o nim nie wiecie!

• «
  • <