Aktualności

W Collegium Medycznym Medica dzieje się bardzo dużo. Pojawiają się nowe kierunki w ofercie, organizujemy wyjazdy, spotkania i różnego typu wydarzenia jak dni otwarte szkoły. Warto także wiedzieć, na jakie kierunki aktualnie prowadzimy nabór oraz ile zostało wolnych miejsc. Dlatego zachęcamy do śledzenia zakładki aktualności, gdzie znajdziesz wszystkie najważniejsze i najświeższe informacje dotyczące naszej oferty, a także życia szkoły. Poinformujemy o wszelkich zmianach i nowościach w każdej z naszych placówek. Zapraszamy do nowoczesnych szkół policealnych w Szczecinie, Świnoujściu i Stargardzie.

17/01/2018

Medika na targach Beauty Trends 2018!

Zapraszamy na pierwsze wydarzenie w Szczecinie organizowane na tak szeroką skalę. W dniach 9-11 marca 2018r., zapraszamy na nasze stoisko na targach Beauty Trends. Medika jak zawsze planuje dla Was wiele atrakcji i pokazów, więc nie pozostaje nic innego jak rezerwować termin w kalendarzu. Targi Beauty Trends to idealna okazja do pogłębienia swojej wiedzy nie tylko w zakresie przeprowadzanych zabiegów, ale także..
23/12/2017

Mikołaja z sercem i prezentów z pasją!

Zdrowia, szczęścia i pomyślności w życiu zawodowym i osobistym, wielu doskonałych pomysłów i ich błyskotliwej realizacji a także powodzenia w Nowym Roku – niech przyniesie same radości i korzyści a przede wszystkim niech będzie jeszcze bardziej udany od poprzedniego. Słuchaczom, przyjaciołom i sympatykom Collegium Medycznego Medica życzymy Wesołych Świąt!
23/12/2017

FANTASTYCZNE WYNIKI EGZAMINÓW ZAWODOWYCH - REWELACYJNY 2017 ROK

​Fantastyczny rok 2017! ​Nasi słuchacze po raz kolejny osiągnęli bardzo wysokie wyniki na ​państwowych ​egzaminach zawodowych. Gratulujemy absolwentom rewelacyjnych wyników i życzymy wielu sukcesów zawodowych.​ Wyniki egzaminów zawodowych - sesja letnia 2017 Szkoły policealne i medyczne: Opiekunka dziecięca 100% Asystentka stomatologiczna... (zobacz więcej...)
28/11/2017

Ostatni nabór w zawodzie technik farmaceutyczny!

Rok szkolny 2017/2018 jest ostatnim, w którym możecie kształcić się w zawodzie technika farmaceutycznego. Nabór zimowy (rozpoczęcie zajęć luty 2018) jest więc ostatnią szansą na zdobycie tego zawodu. Ministerstwo Edukacji Narodowej wygasza możliwość nauki dla słuchaczy 2-letnich medycznych szkół policealnych, pozostawiając wyłącznie stanowisko farmaceuty, które wymaga ukończenia 5,5 lat studiów.
20/11/2017

RUSZYŁA ZIMOWA REKRUTACJA!

Wystartowała rekrutacja na semestr zimowy. Rozpoczęcie zajęć już w lutym. Zapisz się już dziś i zarezerwuj sobie miejsce przed wszystkimi – rekrutacja. Szczegółowe informacje dostępne w naszych Oddziałach oraz pod numerem bezpłatnej infolinii: 800 800 188. Kontakt Oddział Stargard Kontakt Oddział Szczecin Zapraszamy
20/09/2017

Szczecin - fotorelacja z Dni Otwartych

Zapraszamy do galerii zdjęć i obejrzenia fotorelacji z imprezy. Szkoła na Dni Otwarte przygotowała nie tylko liczne pokazy i warsztaty, w tle imprezy grał Dj a w lobby słodkościami kusił bajkowy candy bar. Słuchacze oraz wykładowcy Mediki opowiedzieli gościom o szkole, perspektywach i praktykach zawodowych, a pracownicy sekretariatu udzielali szczegółowych informacji o ofercie edukacyjnej.
03/09/2017

Spotkania organizacyjne dla nowych grup

Witamy w nowym roku szkolnym 2017 / 2018 i zapraszamy słuchaczy semestrów pierwszych na spotkania organizacyjne, które odbędą się według poniższego harmonogramu. Zachęcamy wszystkich do sprawdzenia terminów i szczegółów spotkań organizacyjnych dla słuchaczy szkoły policealnej i medycznej oraz liceum medyczno-kosmetycznego Oddziału Szczecin i dla słuchaczy poszczególnych szkół Oddziału Stargard...
01/09/2017

10 lat Collegium Medycznego Medica

Dziękujemy, że jesteście z nami! Pierwszy dzień września jest dla nas zawsze początkiem nowej edukacyjnej przygody. Jest też pretekstem do podsumowań i oceny minionych miesięcy pracy. Tym razem początek roku szkolnego to czas szczególny, ponieważ przypada na okrągłą rocznicę założenia Collegium. Jesteśmy niesamowicie dumni, że w ciągu niespełna dziesięciu lat udało nam się stworzyć tak przyjazne środowisko...
10/07/2017

Dni Otwarte Medica Szczecin

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu Dni Otwarte Szczecińskiego oddziału Mediki. Czekamy na Was 26-27 sierpnia (11.00 - 16.00) oraz 2-3 września (11.00 - 16.00) na ul. Dworcowej 20 A w Szczecinie W programie oprócz zwiedzania szkoły zajęcia warsztatowe, pokazy wizażu i masażu oraz prezentacje ofert Partnerów i pracodawców, Live DJ Music, Fotobudka, konkursy i wiele więcej…
23/04/2017

Ruszyła letnia rekrutacja 2017/2018

Z przyjemnością informujemy, że w Oddziałach Collegium Medycznego Medica ruszyła nowa, letnia rekrutacja! Skorzystaj! Zapisz się już dziś i rozpocznij naukę we wrześniu 2017! Zarezerwuj sobie miejsce na wybranym przez siebie kierunki już teraz i miej pewność, że nie zabraknie go dla Ciebie na wymarzonym kierunku! Kliknij, aby wypełnić rekrutacyjny formularz zgłoszeniowy i wysłać go online!

Strony

  • «
  • <
  • Strona
  • z 2
  • >
  • »