Rekrutacja

Nabór trwa! W naszych szkołach policealnych Medica naukę może rozpocząć każdy kto posiada świadectwo ukończenia szkoły średniej. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Nie musisz posiadać matury.

Warunki rekrutacji

• Matura nie jest wymagana!
  • Bez wpisowego!
  • Aby się u nas uczyć nie musisz zdawać żadnych egzaminów – liczy się kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc na każdym kierunku jest jednak ograniczona – im szybciej złożysz do nas komplet dokumentów, tym większą masz pewność, ze rozpoczniesz naukę na wybranym przez siebie kierunku.
  • Nauka jest odpłatna (z wyjątkiem kierunków określonych jako bezpłatne) i składa się z czesnego płaconego w 1, 2 lub 10 ratach – w zależności od wybranej opcji regulowania płatności.
  • Przy zapisie podpisujesz z C.M. Medicą umowę o przeprowadzenie kształcenia.

• Oryginał lub odpis świadectwa ukończenia szkoły średniej
  • Podanie/kwestionariusz osobowy (dostępny w sekretariacie)
  • 2 zdjęcia legitymacyjne
  • Dowód osobisty do wglądu
  • Zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do kształcenia (skierowanie na badania wydawane jest w sekretariacie szkoły)

Finansowanie nauki

Szkoły C.M. MEDICA o szkoły niepaństwowe, finansowane z opłat uiszczanych przez słuchaczy w formie czesnego płatnego w 1, 2 lub 10 ratach – w zależności od wybranej opcji płatności. Ucząc się w naszych szkołach możesz skorzystać z systemu zniżek i promocji umożliwiającego znaczne obniżenie koszów kształcenia. Szkoły C.M. MEDICA oferują również kierunki bezpłatne. Nauka na wybranych kierunkach odbywa się zupełnie za darmo! O szczegóły zapytaj w naszym sekretariacie lub pod numerem bezpłatnej infolini tel:800800188

BRAK DODATKOWYCH OPŁAT!

Nasi słuchacze nie ponoszą dodatkowych opłat m.in. za

• Wpisowe - 0 zł!
  • Wydanie dokumentów m.in. świadectwa, legitymacji, zaświadczenia do ZUS, dyplomu ukończenia szkoły, suplementu EUROPASS
  • Materiały dydaktyczne

CO NAS WYRÓŻNIA?

• Kształcimy umiejętności praktyczne - u nas jakość ma znaczenie!
  • Posiadamy własne centrum kształcenia zawodowego i jesteśmy ośrodkiem egzaminacyjnym
  • Darmowa nauka na wybranych kierunkach kształcenia!
  • Zapewniamy praktyki zawodowe
  • Dostęp do ofert pracy i staży zawodowych od naszych partnerów
  • Listy polecające dla najlepszych absolwentów
  • Certyfikaty ze szkoleń Gratis!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Wypełnij i wyślij poniższy formularz zgłoszeniowy i zarezerwuj sobie miejsce przed wszystkimi.

Ul. Bolesława Chrobrego 8c/21
73-110 Stargard

To pytanie jest, aby sprawdźić czy nie jesteś BOT'em