Szkoła policealna, szkoła medyczna i inne propozycje kształcenia – o nas

Tworząc Collegium Medyczne Medica udowodniliśmy, że edukacja może być Nowoczesna, Profesjonalna, Przyjazna...

Tworząc Collegium Medyczne MEDICA udowodniliśmy, że edukacja może być nowoczesna i profesjonalna, a jednocześnie przyjazna.

Medyczna szkoła policealna, szkoła policealna, szkoła kosmetyczna, studium dentystyczne, studium farmaceutyczne, szkoła fryzjerska, technikum, to nasza "szkolna" oferta edukacyjna. Naukę prowadzimy zarówno w szkołach dla młodzieży jak i w szkołach dla dorosłych, w szkołach zaocznych, wieczorowych i młodzieżowych. Medica to szkoły policealne i medyczne w Szczecine i szkoły w Stargardzie. To polecane szkoły publiczne i niepubliczne w województwie zachodniopomorskim. Oferujemy także kształcenie w formie dofinansowanych kursów i szkoleń oraz kwalifikacyjnych kursów zawodowych. Prowadzimy bezpłatne szkolenia i darmowe kursy. 

Kliknij aby się zapisać online!

Zapraszamy do jednej z naszych szkół policealnych w Szczecinie i Stargardzie.Technik farmeceutyczny, technik dentystyczny, asystentka stomatologiczna a może technik masażysta? Studium kosmetyczne, studium farmaceutyczne czy studium dentystyczne? A może szkoła fryzjerska lub szkoła podologów? Najpopularniejsze kierunki kształcenia i elastyczne tryby kształcenia.

W naszej ofercie znaleźć można również seminaria i warsztaty oraz kursy medyczne, kursy dla pielęgniarek i położnych, kursy pedagogiczne, kursy masażu, kwalifikowanej pierwszej pomocy, KPP, kurs asystent rodziny oraz kursy doskonalące dla ratowników medycznych. Kompleksowo i profesjonalnie przygotowujemy do zdobycia zawodu! Pomożemy uzyskać dofinansowanie na Twoje wymarzone kursy i szkolenia. Kursy i szkolenia za darmo stają się rzeczywistością!

W sektorze edukacji działamy już ponad 15 lat!  Od początku działalności stawialiśmy na umiejętności praktyczne oraz edukację pod kątem wymagań na rynku pracy. Wielu z naszych uczniów – słuchaczy i kursantów – już podczas praktyk zawodowych zapewnia sobie miejsce na rynku pracy, bo pracodawcy, widząc ich umiejętności, chcą ich u siebie zatrzymać. W Medice jakość ma znaczenie! Poznaj najlepsze szkoły w Szczecinie i w Stargardzie i wybierz najlepszy zawód dla siebie.

Kadra dydaktyczna

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych wykładowców, państwowych egzaminatorów, nauczycieli z uprawnieniami pedagogicznymi, nauczycieli akademickich, trenerów i praktyków życia gospodarczego, m.in. ze szpitali, aptek, salonów spa, gabinetów kosmetycznych, stomatologicznych, urzędów, instytucji opiekuńczych, firm. 

Szkoła policealna, kursy zawodowe – BAZA DYDAKTYCZNA

To Nas wyróżnia! Własna nowoczesna baza dydaktyczna i specjalistyczne pracownie zawodowe.

Aby zapewnić swoim uczniom i słuchaczom wysoki poziom kształcenia, szczególnie dbamy o własne zaplecze dydaktyczne. Zajęcia prowadzone są w nowoczesnych i profesjonalnych pracowniach zawodowych wyposażonych w specjalistyczny sprzęt. Co roku inwestujemy w nowe pracownie, w nowoczesną aparaturę – co stanowi nasz ogromny atut, szczególnie na kierunkach stomatologicznych i farmaceutycznych. Oprócz wyposażenia naszych szkół w specjalistyczne urządzenia do nauki konkretnych zawodów, dbamy również o to, aby nauka była przekazywana w łatwiejszy i bardziej przystępny sposób, z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu multimedialnego. Nasze sale dydaktyczne i szkoleniowe wyposażone są w odtwarzacze DVD i Blu-ray, kamery cyfrowe, rzutniki, projektory multimedialne, tablice interaktywne i inne urządzenia techniczne po to, aby proces przyswajania wiedzy w naszych szkołach przebiegał sprawniej i przyjemniej. Prowadzimy równiez wynajem sal szkoleniowuych i pracowni zawodowych.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć pracowni oraz wydarzeń, które odbywały się w naszych szkołach medycznych i innych placówkach Collegium Medycznego Medica.

Bardzo wysoka zdawalność egzaminów zawodowych

Duży nacisk kładziemy na jakość. Kształcimy na najwyższym poziomie. C.M. Medica może się poszczycić bardzo wysoką zdawalnością egzaminów zawodowych. Od wielu lat medica jest w czołówce szkół z najwyższą zdawalnościa egzaminów zawodowych. Ponad 50% stanowią zajęcia praktyczne!

Prowadzimy szkoły ponadpodstawowe, policealne dzienne, policealne dla dorosłych, szkoły młodzieżowe, szkoły wieczorowe oraz szkoły dla dorosłych w Stargardzie oraz szkoły niepubliczne dla dorosłych i młodzieży w Szczecinie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełna ofertą edukacyjną.

Elastyczne tryby i formy kształcenia

Wybierz kierunek, podnieś swoje kwalifikacje i zdobądź uprawnienia do nowego zawodu! Nauka w systemie zaocznym, wieczorowym lub dziennym. Tryby nauki dopasowane do osób pracujących. Elastyczna edukacja i dogodne plany zajęć.

Szkoły Medica - najlepszy wybór dla obywateli Ukrainy

Bezpłatne szkoły policealne dla osób z Ukrainy w Szczecinie oraz w Stargardzie. Darmowa szkoła policealna dla osób z Ukrainy – zdobądź Dyplom za darmo!

W szkołach policealnych Medica uczą się osoby w wielu krajów. Jako obywatel Ukrainy, tak samo jak obywatel Polski możesz zostać naszym uczniem zdobyć za darmo międzynarodowy dyplom. Medica, najlepszą szkołą dla ukraińców.

Dlaczego warto wybrać szkoły Medica?

  • Legalizacja pobytu
  • Status słuchacza w szkołach Medica umożliwia zdobycie polskiej wizy studenckiej.
  • Swiadectwo naszej szkoły daje Ci szansę na dobrze płatną pracę w Polsce oraz w całej Europie. Wystarczy nawet rok nauki do zdobycia dyplomu uznawanego w całej Unii Europejskiej.
  • Absolwentem naszej szkoły policealnej jest zwolniony z obowiązku posiadania zezwolenia na pracę
  • Organizujemy bezpłatne wakacyjne kursy z języka polskiego dla obywateli ukrainy

Безкоштовні післясередні та професійні школи для вихідців з України в Щецині та Старгарді. Безкоштовна середня школа для людей з України - отримайте Диплом безкоштовно!

Середня школа Medica навчає людей у ​​багатьох країнах. Як громадянин України, як і громадянин Польщі, ви можете стати нашим студентом і отримати міжнародний диплом безкоштовно. Медика, найкраща школа для українців.

Чому вибирають медичні школи?

Легалізація перебування
Статус студента в школах Medica дозволяє отримати польську студентську візу.
Наш шкільний атестат дає вам шанс отримати добре оплачувану роботу в Польщі та по всій Європі. Навіть року навчання достатньо, щоб отримати диплом, визнаний у всьому Європейському Союзі.
Випускник нашої середньої школи звільняється від обов’язку мати дозвіл на роботу
Ми організовуємо безкоштовні літні курси польської мови для громадян України