Szkoły z pełnymi uprawnieniami, państwowe dyplomy, świadectwa, certyfikaty zawodowe, zaświadczenia

Wybierz szkołę z najwyższą zdawalnością egzaminów. Wybierz szkołę, w której jakość ma znaczenie. Zdobądź cenną wiedzę i praktyczne umiejętności. Zdobądź państwowy tytuł zawodowy i stań się poszukiwanym specjalistą. Wybierz swoją szkołę już dziś!

Prowadzimy zarówno szkoły publiczne jak i niepubliczne, szkoły z pełnymi uprawnieniami. Nasze szkoły posiadają pozytywną opinię zachodniopomorskiego kuratora oświaty a szkoły medyczne dodatkowo posiadają pozytywną opinię Ministra Zdrowia. 

Prowadzimy szkoły dla młodzieży i szkoły dla dorosłych w Szczecinie oraz szkoły w Stargardzie. Oferujemy również szkoły bezpłatne z darmowymi kierunkami kształcenia, nauka bez opłat w Szczecinie i w Stargardzie, bezpłatne szkoły i edukacja w Medice.

Działamy na podstawie ustawy o systemie oświaty z dnia 7 września 1991 r. (tekst jednolity: Dz. U. nr 256 poz. 2572 z późn. zm.) wszystkie nasze szkoły i placówki, w których kształcimy, wpisane są do ewidencji we właściwych terenowo jednostkach samorządu terytorialnego.

Zatrudniamy nauczycieli z uprawnieniami do nauczania. Realizujemy wyłącznie programy nauczania zaakceptowane przez Ministerstwo Edukacji i Nauki oraz Ministerstwo Zdrowia. Nasze szkoły są ośrodkami egzaminacyjnymi Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych, dzięki czemu nasi absolwenci przystępują do zewnętrznych egzaminów zawodowych w szkole, w której się uczyli.

Nasza kadra to doświadczeni nauczyciele z uprawnieniami pedagogicznymi, praktycy oraz państwowi egzaminatorzy i specjaliści swoich branż.

Dzięki temu nasi uczniowie i słuchacze otrzymują:

  • Państwowe świadectwa i dyplomy zawodowe ( w tym dyplom technika) akceptowane w krajach Unii Europejskiej
  • EUROPASS
  • Legitymacje upoważniające do zniżek na przejazdy komunikacja publiczną, PKP, PKS i inne
  • Zaświadczenia do ZUS, MOPS,GOPS itp…
  • Stypendia szkolne