Partnerzy

Jesteśmy dumni z tego, że skupiamy wokół siebie przedstawicieli branż związanych z naszą Szkołą. Dzięki współpracy z naszymi znakomitymi Partnerami ulepszamy proces dydaktyczny i oferujemy naszym słuchaczom praktyki i staże, gdzie zdobywają tak bardzo cenione na rynku pracy doświadczenie i umiejętności potwierdzone certyfikatami.

W celu przeprowadzenia jak najlepszego procesu dydaktycznego nawiązujemy kontakty z polskimi i międzynarodowymi firmami oraz instytucjami z różnych dziedzin i branż - farmacji, opieki medycznej, stomatologii, informatyki, kosmetyki, fryzjerstwa, itd.

Nasi partnerzy wspierają proces kształcenia nie tylko przez udostępnienie naszym słuchaczom udziału w szkoleniach i warsztatach tematycznych ale także poprzez dostęp do najlepszych materiałów dydaktycznych, sprzętu, programów komputerowych i profesjonalnych kosmetyków i akcesoriów do zajęć.

Dzięki współpracy partnerskiej, nasi słuchacze odbywają również ciekawe praktyki zawodowe. Najlepsi otrzymują oferty staży i pracy.

Nasi słuchacze kończąc naukę uzyskują więc nie tylko dyplom zawodowy szkoły i świadectwo ukończenia szkoły ale także bardzo cenione przez pracodawców praktyki, staże i dodatkowe umiejętności potwierdzone certyfikatami.

Certyfikaty są wystawiane przez znane na rynku polskim i ogólnoświatowym instytucje, co jest obiektywnym poświadczeniem kwalifikacji zawodowych absolwenta.

 

Denon Dental

Partnerstwo w zakresie dydaktyki technologii CAD/CAM dla kierunku technik dentystyczny

Bielenda Professionall

Bielenda Professional - oferuje szeroką gamę produktów do zabiegów kosmetycznych oraz preparaty do codziennej pielęgnacji domowej. Współpracujemy w zakresie zaopatrzenia szkolnych pracowni zawodowych oraz szkoleń produktowych dla słuchaczy szkół Medica.

NZOZ "Ortos"

Ortodoncja | Stomatologia zachowawcza | Chirurgia stomatologiczna |Protetyka | Periodontologia | Stomatologia estetyczna | Profilaktyka | Stomatologia dziecięca | RTG

JOANNA DUDZIAK MEDYCYNA ESTETYCZNA

JOANNA DUDZIAK MEDYCYNA ESTETYCZNA

JOANNA DUDZIAK
MEDYCYNA ESTETYCZNA

Osir Stargard

Osir Stargard

basen, fitness, siłownia, lodowisko, korty tenisowe, dietetyk

RAVEN IT

RAVEN IT

Firma zajmującą się dostawą rozwiązań informatycznych dla ochrony zdrowia

 

MEDIPE

MEDIPE

Oferuje Opiekunkom/nom osób starszych legalną pracę na terenie Niemiec. Zapewnia sprawdzone miejsca pracy oraz profesjonalne wsparcie i opiekę. MEDIPE oferuje atrakcyjne zarobki, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, kontakt polskojęzycznego koordynatora, organizację wyjazdu i powrotu, kursy języka niemieckiego oraz szkolenia...

 

Opiekunki 365

Współpraca w obszarze szkolenia i zatrudniania personelu opiekuńczego

 

 

Incert - systemy zarządzania

Partner w zakresie zarządzania jakością w naszej placówce

Szkoła Szczęścia - równowaga bycia-życia-czucia

Partner edukacyjny z zakresu psychologii pozytywnej

Hotel Grodzki ***

Współpraca w zakresie szkoleń, praktyk i staży

TAX CONSULTING

Partner wspierający w zakresie rozliczeń i zwrotu podatku dla osób, które pracowały za granicą ( USA, UK, Irlandia)

LUXMEDICA - CENTRUM MEDYCZNE

Partner edukacyjny w zakresie praktyk i staży zawodowych

ECDL – Centrum Egzaminacyjne

Medica - Certyfikowane Centrum Egzaminacyjne. U nas masz możliwosć uzyskania w naszych certyfikowanych laboratoriach Europejskich certyfikatów umiejętnosci komputerowych

Szpital Powiatowy w Pyrzycach

Współpraca w zakresie organizacji zajęć praktycznych i praktyk zawodowych dla zawodów medycznych.

Szpitalne Centrum Medyczne w Goleniowie Sp.z.o.o

Szpitalne Centrum Medyczne w Goleniowie Sp.z.o.o wspolpracuje w zakresie organizacji zajęć praktycznych i praktyk zawodowych dla zawodów medycznych.

Studio K2

Studio K2. Kosmetologia i Podologia. Karina Nowicka współpracuje z nami w zakresie zajęć praktycznych i praktyk zawodowych.

Współpracujemy z Prywatna Przychodnia Dentystyczna “DUODENT II”

Współpracujemy z Prywatną Przychodnią Dentystyczną “DUODENT II” w zakresie zajęć praktycznych i praktyk zawodowych.

NZOZ “PERŁA-DENT”

Medica współpracuje z Niezależnym Zakładem Opieki Zdrowotnej „Perła Dent” w zakresie praktyk zawodowych.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Dolicach

Współpraca w zakresie organizacji zajęć praktycznych i praktyk zawodowych dla zawodów medycznych i społecznych.

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o

Medica współpracuje z PEC Stargard w zakresie organizacji praktyk zawodowych i zajęć praktycznych min dla zawodu Technik BHP.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Stargardzie Szczecińskim

Współpraca z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej  w Stargardzie Szczecińskim w zakresie organizacji zajęć praktycznych i praktyk zawodowych.

SPS ZOZ “ZDROJE”

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej “ZDROJE” w Szczecinie współpracuje z nami  w zakresie organizacji zajęć praktycznych i praktyk zawodowych dla zawodów medycznych.

Szpital Zdunowo

Specjalistyczny Szpital im. prof. Alfreda Sokołowskiego – Szpital Zdunowo współpracuje w zakresie organizacji zajęć praktycznych i praktyk zawodowych dla zawodów medycznych.

SPZZOZ w Stargardzie

Współpracujemny z Samodzielnym Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Stargardzie Szczecińskim w zakresie organizacji zajęć praktycznych i praktyk zawodowych dla zawodów medycznych.

Falck

Nasi słuchacze maja możliwość odbycia praktyk w Falck Medycyna, będącym jednym z większych polskich podmiotów zapewniających opiekę medyczną osobom prywatnych, firmom i instytucjom publicznym.

Unidental

Medica we współpracy z UNIDENTAL Zakład Stomatologiczny dr nauk med. Piotr Szumin organizuje zajęcia praktyczne i praktyki zawodowe.

Grupa Polwell

Nasz partner, Grupa Polwell jest - ekspertem w dziedzinie sprzedaży i dystrybucji artykułów fryzjerskich.

Polski Czerwony Krzyż

Współpracujemy z Domem Dziennego Pobytu dla Osób Starszych POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA w Stargardzie Szczecińskim.

Spondylus

Współpraca w zakresie udostępniania profesjonalnego sprzętu medycznego/rehabilitacyjnego dla zawodów medycznych i społecznych 

Pałac Kolorów

WizażystkaDorota Kościukiewicz-Markowska współpracuje z Nami w zakresie certyfikowanych szkoleń i pokazów makijażu i wizażu.

KamSoft

Medyczne szkoły policealne Medica korzystają na zajęciach z oprogramowania do zawodów medycznych firmy Kamsoft.

Glaxo Smith Kline Consumer Healthcare

Medica we współpracy z Glaxo Smith Kline Consumer Healthcare prowadzą specjalistyczny program edukacyjny DentAssist, skierowany do higienistek i asystentek stomatologicznych.