Zniżki na ofertę edukacyjną C.M. Medica

Jako nasz uczeń/słuchacz skorzystać z atrakcyjnych systemów zniżek na ofertę edukacyjną Collegium Medycznego Medica.

Nauka za 0 zł!

Darmowa edukacja na wybranych kierunkach w szkołach policealnych a do tego możliwość uzyskania dofinansowania na szkolenia zawodowe nawet do 100%!

Za wybór innego kierunku!

Skorzystaj z 30% zniżki w czesnym w pierwszym semestrze nauki na kierunku płatnym. Zniżka obowiązuje w przypadku nieuruchomienia procesu dydaktycznego w wybranym przez słuchacza kierunku płatnym i podjęcia decyzji o wyborze innego kierunku.

Polecaj Nas znajomym i ucz się za DARMO!

Chcesz uczyć się bez żadnych opłat? Wystarczy, że z twojego polecenia zapisze się na jakikolwiek płatny kierunek* z oferty szkół policealnych MEDICA 5 osób. Wówczas jeden wybrany semestr nauki (drugi lub wyższy) nie będzie Cię NIC kosztował!

Przyprowadź znajomych, polecaj MEDIKĘ i ucz się ZA DARMO!

Jak to działa?

• 1 zapisana osoba z Twojego polecenia = 1 miesiąc gratis!
  • 2 zapisane osoby z Twojego polecenia  = 2 miesiące gratis!
  • 3 zapisane z Twojego polecenia = 3 miesiące gratis!
  • 4 zapisane z Twojego polecenia osoby = 4 miesiące gratis!
  • 5 zapisanych z Twojego polecenia osób = II semestr nauki za DARMO!

A ponadto:

Każda zapisana osoba z Twojego polecenia dostanie od nas dodatkowo 10% zniżki w opłacie czesnego!

* na równoważny cenowo kierunek

Przepisz się do Mediki!

Chcesz zmienić swoją dotychczasową szkołę? Przepisz się do jednej ze szkół policealnych lub medycznych Medica i zyskaj nawet do 2000 zł w całym okresie kształcenia! Jeśli jesteś słuchaczem w innej szkole policealnej, a przeniesiesz się teraz do Mediki to dostaniesz od nas 50 zł RABATU w miesięcznej opłacie czesnego – czyli 500 zł oszczędności semestralnie! – pod warunkiem uczestnictwa przynajmniej w 50% planowanych zajęć.

Drugi kierunek za mniej!

W Medice możesz się uczyć na dwóch kierunkach jednocześnie! Otrzymasz wówczas 30% zniżki w opłacie czesnego. Przy zapisie na 2 płatne kierunki zniżka honorowana po rozpoczęciu zajęć (zniżka dotyczy tańszego kierunku)

Karta dużej rodziny!

Każda osoba zapisująca się do jednej ze szkół Mediki lub na dowolny kurs lub szkolenie, która przedstawi przed zapisem do szkół/na kurs, wystawioną na siebie Kartę Dużej Rodziny (KDR) otrzyma od Mediki zniżkę:

• 10% zniżki na wszystkie płatne kierunki w szkołach Medica
  • 5% zniżki na wszystkie kwalifikacyjne kursy zawodowe
  • 5% zniżki na ofertę kursów i szkoleń zawodowych

Drugi kurs za mniej!

Jesteś zainteresowany/a nauką na dwóch kursach jednocześnie?

Zniżka od 5% do 30% - przy zapisie na 2 płatne kursy. Zniżka honorowana po rozpoczęciu zajęć (zniżka dotyczy tańszego kursu). Liczba miejsc ograniczona! Wysokość zniżki określa dyrektor oddziału.

Zacznij jeszcze raz!  Zniżka dla Absolwentów szkół Medica

Uważasz że wybór naszej szkoły lub kwalifikacyjnego kursu zawodowego był dobrą decyzją? Chcesz uczyć się dalej?

Jeżeli podejmiesz naukę w naszych szkołach kolejny raz, na dowolnie wybrany kierunek otrzymasz zniżkę do 50%. Liczba miejsc ograniczona!

Elastyczny system opłat

Sam decydujesz o liczbie i wysokości płaconych rat. Możesz wybrać jeden z następujących wariantów:

• 10 rat - wariany możliwy do wykorzystania na każdym kierunku (dotyczy: szkoła policealna, medyczna szkoła policealna, KKZ, szkoła branżowa II stopnia)
  • 12 rat (dotyczy: technikum fryzjerskie, technikum medyczne, szkoła branżowa I stopnia)
  • Płatność za cały semestr z góry: 5% zniżki przy wpłacie do 30 września oraz do 28 lutego w przypadku II i IV raty.

Zapisz się już dziś przez Internet lub odwiedź sekretariat Medica w Twoim mieście:

Medica Oddział Szczecin - wejdź

Medica Oddział Stargard - wejdź

Zapraszamy!

*Zniżki nie łączą się ze sobą za wyjątkiem promocji "Polecaj nas znajomym" oraz "Elastyczny system opłat – płatność z góry", które mogą być łączone z innymi promocjami