Uzbrojeni w sukces! Darmowa odzież profesjonalisty!

Marzysz o karierze w branży medycznej lub kosmetycznej? Teraz to możliwe! Zapisz się do naszej szkoły policealnej lub medycznej na dowolny płatny kierunek do dnia 15 lipca 2024 roku (dotyczy naboru letniego na semestr jesienny 2024) a otrzymasz specjalistyczną odzież zawodową zupełnie za darmo!

To niepowtarzalna okazja, by rozpocząć swoją karierę z najlepszym wyposażeniem.

Nie musisz się już martwić się o zakup drogiej odzieży specjalistycznej, ponieważ teraz dostaniesz ją GRATIS!

Szczegóły promocji i dodatkowe informacje dostępne są w Sekretariacie Twojego oddziału. Nie czekaj, zdobądź nie tylko wiedzę, ale i niezbędne narzędzia do osiągnięcia sukcesu w swojej dziedzinie!

Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń!

Zapisu można dokonać w sekretariacie szkoły lub online poprzez nasz elektroniczny formularz zgłoszeniowy http://medica.edu.pl/rekrutacja

Promocja trwa od 12.03.2024r od godz. 8:00 do 15.07.2024r do godz. 23.00!

Zapraszamy!