14/10/2022

15 lat Collegium Medycznego Medica

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Rok 2022, to czas szczególny, ponieważ przypada na okrągłą rocznicę założenia Collegium Medycznego Medica.

Jesteśmy niesamowicie dumni, że w ciągu tych 15 lat udało nam się stworzyć tak przyjazne środowisko łączące profesjonalnych pedagogów, wykładowców, szkoleniowców – specjalistów branż, utalentowanych uczniów i słuchaczy oraz wiarygodnych i pewnych partnerów, dzięki którym kształcenie młodych kadr z tak wielu różnorodnych branż ma sens i przynosi tak świetne efekty.

Wyjątkowe podziękowania należą się jednak przede wszystkim naszym uczniom, słuchaczom, kursantom oraz absolwentom. To właśnie dzięki Waszej obecności, chęci zdobywania wiedzy i doskonalenia swoich umiejętności, możemy cieszyć się z naszych wspólnych osiągnięć, a także świętować małe i duże sukcesy.

Podsumowując:

Za nami 15 wspaniałych lat pracy z misją.

Setki miesięcy przygotowań do najważniejszych egzaminów w życiu.

Tysiące godzin oczekiwania na Wasze wyniki.

I miliony chwil radości zdanych celująco.