13/04/2023

Medica ponownie w czołówce!

Z wielką radością informujemy, że nasza szkoła ponownie zajęła czołowe miejsce wśród szkół z najwyższą zdawalnością państwowych egzaminów zawodowych. W ostatniej sesji egzaminacyjnej, absolwenci naszych szkół policealnych i medycznych osiągnęli świetne wyniki, potwierdzając swoje kompetencje i wiedzę w dziedzinie, którą studiowali.

Średnia zdawalność egzaminów zawodowych w naszych szkołach wyniosła aż 95%, co jest znacznie wyższym wynikiem niż średnia krajowa. Szczególnie warto zwrócić uwagę na osiągnięcia absolwentów kierunków opiekun medyczny, technik elektroradiolog, technik masażysta oraz higienistka stomatologiczna którzy osiągnęli niesamowity wynik 100% zdawalności egzaminów zarówno z części praktycznej jak i teoretycznej.

Medica - tutaj jakość ma znaczenie!

Jesteśmy niezwykle dumni z naszych słuchaczy i chcielibyśmy im serdecznie pogratulować tych wspaniałych wyników. To dowód na to, że jakość nauki w naszej szkole jest na najwyższym poziomie, a wykwalifikowana kadra pedagogiczna oraz dogłębna wiedza, którą przekazujemy naszym słuchaczom, przynoszą wspaniałe efekty.

Wszystkim słuchaczom, którzy osiągnęli tak doskonałe wyniki, życzymy dalszych sukcesów w życiu zawodowym. Medica to polecana szkoła policealna w Szczecinie i Stargardzie, która zawsze stawia na jakość nauki i przygotowanie swoich słuchaczy do przyszłych wyzwań.