Projekt „Młodzi gotowi na pracę”

Uczestnicy projektu będą mieli okazję zdiagnozować swoje potrzeby zawodowe

Lorem Ipsum Dolor Sit

Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos hymenaeos. Cras ultricies mi eu turpis hendrerit fringilla. Sed cursus turpis vitae tortor. Aenean ut eros et nisl sagittis vestibulum. Donec elit libero, sodales nec, volutpat a, suscipit non, turpis.

Do Pobrania

Informacje o rekrutacji.

Zapytania Ofertowe

zapytanie ofertowe:
- Część I – Przeprowadzenie szkolenia zawodowego Spawacz metodą MIG / MAG
- Część II – organizacja i przeprowadzenie badań lekarskich
- Część III – zakup stroju ochronnego

Informacja do Zapytania ofertowego z dnia 25.11.2014 r. na realizację...

Masz 15-25 lat i pozostajesz bez pracy? Pomożemy Ci! Szkolenia, stypendium szkoleniowe i płatny staż oraz szansa na zdobycie zatrudnienia u potencjalnego pracodawcy! Agencja Zatrudnienia Collegium Medyczne Medica zaprasza osoby w wieku 15-25 lat pozostające bez zatrudnienia, mieszkające na terenie powiatu strzelecko-drezdeneckiego do udziału w projekcie “Młodzi gotowi na pracę”

Uczestnicy projektu będą mieli okazję zdiagnozować swoje potrzeby zawodowe, uczestniczyć w szkoleniach, podczas których otrzymają stypendium szkoleniowe oraz odbyć czteromiesięczny płatny staż. W ramach projektu przewidziano następujące bezpłatne szkolenia: pracownik obsługi biurowej spawacz metodą MIG/MAG

Uczestnikom szkoleń oferujemy:

• Stypendium szkoleniowe
  • Płatny staż ( 4 miesięczne stypendium stażowe w wysokości 1680 zł za miesiąc)
  • Możliwość podjęcia zatrudnienia po zakończeniu stażu
  • Wyżywienie podczas szkoleń
  • Zwrot kosztów dojazdu
  • Ubezpieczenie NNW
  • Materiały szkoleniowe

Liczba miejsc ograniczona! Rekrutujemy do 15 grudnia 2014 r.

Informacje o projekcie są dostępne pod adresem biura projektu: 66-542 Zwierzyn Ul. Wojska Polskiego 1A (siedziba firmy AKWALAND) tel. 692 363 003 email: projekty@medica.edu.pl www.medica.edu.pl