Profesjonalny kurs wizażu II stopnia

Kurs wizażu II stopnia jest kierowany do osób mających za sobą pierwsze kroki związane z makijażem, a także dla wizażystów, stylistów, chcących pogłębić i rozszerzyć swoją wiedzę w zakresie makijażu fotograficznego.

INFORMACJE OGÓLNE

Najbliższy termin kursu / miasto:
Termin zostanie ustalany po zebraniu się grupy / Szczecin
Przyjmujemy głoszenia na kurs!

Kursy organizowane są również w formie niestacjonarnej, w miejscu wyznaczonym przez klienta.

Czas trwania: 36 godzin
Tryb: weekendowy
Opłata za kurs: 970zł

PROMOCJA: Zniżka dla naszych kursantów: każdy kolejny kurs dla naszych kursantów ze zniżką 30%.

Program kursu

1. Makijaż fotograficzny:

- zasady, podział makijażu fotograficznego oraz poszczególna ich charakterystyka

2. Makijaż glamour:

- przedstawienie przykładów na fotografii wraz z omówieniem elementu makijażu
- nauka kreski eyelinerem

3. Makijaż ślubny:

- charakterystyka makijaż ślubnego
- omówienie pracy wizażystki z Panią Młodą jako klientki ślubnej- wywiad
- przeprowadzenie w ramach ćwiczeń wywiadu ślubnego
- ćwiczenia praktyczne

4. Makijaż kobiety dojrzałej:

- charakterystyka kobiety dojrzałej 40 +, 60 +
- przedstawienie przykładów na fotografii wraz z omówieniem elementu makijażu
- ćwiczenia praktyczne

5. Elementy makijażu biżuteryjnego:

- elementy makijażu
- przedstawienie przykładów
- zdobienie twarzy z wykorzystaniem tricków wizażysty

UWAGA

Na kursie będą obecne również nasze modelki! Jako uczestniczka kursu możesz również przyprowadzić
swoją osobistą modelkę, wówczas prosimy o zgłoszenie tego faktu u nas na 2 tyg. przed rozpoczęciem
kursu.

ZAPISY NA KURS

Zapisy odbywają się drogą elektroniczną lub  tradycyjną lub on-line poprzez uzupełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego (dostępny również w sekretariacie placówki)

Wypełnij i wyślij formularz – jest to wstępne potwierdzenie zgłoszenia.
    Na podany w zgłoszeniu adres e-mail otrzymasz informację zwrotną z danymi niezbędnymi do dokonania opłaty za kurs.
    Pierwsza ratę, zgodną z ofertą szkolenia, należy przelać na nasze konto firmowe w ciągu 7 dni od przesłania formularza zgłoszeniowego. Jest to ostateczne potwierdzenie rezerwacji miejsca na kursie.
    Nieterminowa płatność powoduje anulowanie wstępnego zgłoszenia.
    Liczba miejsc na szkoleniach jest ograniczona. O miejscu na kursie decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzonych wpłatą.

Płatności:

Wpłata jedynie na konto firmowe przelewem (mBank 52 1140 2017 0000 4802 1041 8384 )

Wpłaty należy dokonać:
    - jednorazowo: pełną kwotę, zgodną z ofertą szkoleniową, należy przelać na nasze konto firmowe w ciągu 7 dni od przesłania formularza zgłoszeniowego
    - ratalnie:

•  570 zł  – w przeciągu 7 dni od wypełnienia karty zgłoszeniowej/ I rata
    •  400 zł  – ostatecznie w dniu zakończenia kursu/ II rata

Uczestnik może wycofać się z udziału w szkoleniu/kursie w formie pisemnej w terminie 7 dni roboczych przed dniem rozpoczęcia szkolenia/kursu. Po upływie tego terminu Zgłaszający zapłaci 20% udziału w kursie. W przypadku, gdy szkolenie/kurs nie odbędzie się z winy organizatora, zwrócona zostanie w pełni kwota wpłacona przez Zgłaszającego.

W trakcie kursu otrzymasz firmowy zestaw kosmetyków lub zestaw pędzli do makijażu.

Uzyskane dokumenty:

Certyfikat + Państwowe zaświadczenia MEN o ukończeniu kursu

Oferta dla zorganizowanych grup

Chętnie przygotujemy ofertę dostosowaną do Państwa indywidualnych potrzeb. Aby uzyskać szczegółowe
    informacje o szkoleniach organizowanych w naszej Akademii prosimy o kontakt telefoniczny pod
    numer 512 606 051, 500 607 705 lub pocztą elektroniczną na adres kursy@medica.edu.pl, chętnie
    odpowiemy na wszelkie pytania i wszystko wyjaśnimy.

Formularze zgłoszeniowe

Poniżej możesz pobrać formularz zgłoszeniowy do wypełnienia (do złożenia w sekretariacie lub poprzez pocztę elektroniczna: kursy@medica.edu.pl) lub zapisać się online.