Szkolenia ZA DARMO!

Pracodawco Krajowy Fundusz Szkoleniowy może sfinansować Twoje szkolenie!
Pracodawco/przedsiębiorco pomożemy Ci uzyskać dofinansowanie szkoleń nawet do 100%!
Pospiesz się!
Środki niedługa zostaną rozdysponowane!
W MEDICE zrobimy za Ciebie całą dokumentację i przygotujemy wniosek o dofinansowanie
Bezpłatna infolinia 800 800 188

Kto może otrzymać dofinansowanie?

Dofinansowanie przyznawane jest pracodawcy, Medica wypełni za Ciebie pracodawco niezbędne dokumenty!

W 2020 roku o dofinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego mogą wystąpić wszyscy pracodawcy, którzy zatrudniają min. 1 pracownika na umowę o pracę i zamierzają inwestować w podnoszenie kompetencji zespołu. Jeżeli jesteś pracownikiem, powiedz o nas pracodawcy – skontaktujemy się z nim i wszystko zorganizujemy!

Co mogą zyskać pracodawcy korzystający z pomocy na kształcenie ustawiczne?

Pracodawca może otrzymać środki KFS na sfinansowanie:

80% kosztów kształcenia ustawicznego  100% kosztów kształcenia ustawicznego – jeśli należy do grupy mikroprzedsiębiorców

Co może być finansowane z KFS?

Przede wszystkim szkolenia, kursy, warsztaty, w których wezmą udział pracownicy z inicjatywy pracodawcy lub za jego zgodą oraz egzaminy umożliwiające uzyskanie dokumentów potwierdzających nabycie umiejętności, kwalifikacji lub uprawnień zawodowych, np. ECDL (certyfikat umiejętności komputerowych)

Czym jest Krajowy Fundusz szkoleniowy?

Dlaczego wybrać ofertę szkoleniową Medici?

- posiadamy wpis do ewidencji działalności oświatowej

- wpis do RIS (rejestr instytucji szkoleniowych)

- certyfikat jakości ISO 9001-2008

- przeszkoliliśmy już ponad 5.000 osób

- uczestnicy naszych szkoleń otrzymują państwowe zaświadczenia i świadectwa MEN

- wydajemy certyfikaty w wybranym języku obcym

- dysponujemy nowoczesną bazą dydaktyczną

- jesteśmy certyfikowanym mobilnym ośrodkiem egzaminacyjnym szkoleń komputerowych ECDL

- mamy doświadczenie w pisaniu wniosków unijnych i realizacji projektów unijnych

- pracują u nas znakomici szkoleniowcy i trenerzy

- Pobierz nasz folder - szeroka oferta szkoleniowa

Jeśli chcesz uzyskać bezpłatną pomoc w wypełnieniu wniosku o dofinansowanie lub dowiedzieć się więcej zostaw nam kontakt do siebie.

W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów podanymi poniżej:

tel. 512 606 051
bezpłatna infolinia: 800 800 188

Ważne!
Liczy się kolejność składania wniosków – im szybciej podejmiesz decyzję tym większe masz szanse na otrzymanie dofinansowania!

Zapraszamy!

Collegium Medyczne Medica
ul. Bolesława Chrobrego 8c/21 (wejście od ulicy Grodzkiej)
73-110 Stargard