Jesteś tutaj

Dofinansowane szkolenia

DOFINANSOWANE SZKOLENIA?

W Akademii Szkoleniowej Medica to możliwe! Jeśli jesteś przedsiębiorcą, zatrudniasz co najmniej jednego pracownika, mamy dla Ciebie atrakcyjne bezpłatne szkolenia i szkolenia z dofinansowaniem, bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów.

Już teraz skorzystaj z możliwości, jakie daje dotowanie usług szkoleniowych z budżetu Państwa oraz ze środków Unii Europejskiej. Nie przepadasz za papierologią? Zgłoś się do nas, a pomożemy Ci opracować wniosek o dotację i złożyć pełną dokumentację niezbędną do tego, by skutecznie starać się o szkolenia dofinansowane od 80 nawet do 100%. Nie pobieramy za to żadnych dodatkowych opłat!

Jesteś pracodawcą? Chcesz wiedzieć więcej?

Zadzwoń: BEZPŁATNA INFOLINIA 800 800 188 oraz 512 606 051

ZAPYTAJ O WYSOKOŚĆ DOFINANSOWANIA

Dlaczego przedsiębiorcy nie płacą za szkolenia?

To kwestia działań rozwojowych przeznaczonych dla biznesu. Od 2016 roku każdy pracodawca zatrudniający na umowę o pracę choć jednego pracownika, chcąc inwestować w rozwój kompetencji swych podwładnych, może się starać o sfinansowanie w całości albo znaczne dofinansowanie przydatnych kursów i warsztatów. To jednak nie wszystko! Każdy pracownik może też wnioskować do pracodawcy o wyrażenie zgody i wsparcie w pozyskaniu funduszy na wybrany cel szkoleniowy.

Jesteś pracownikiem? Chcesz przekonać pracodawcę?

Zrobimy to za Ciebie, po prostu zadzwoń do nas: BEZPŁATNA INFOLINIA 800 800 188 oraz 512 606 051

ZAPYTAJ O OFERTĘ SZKOLENIOWĄ

Środki na szkolenia z dofinansowaniem pochodzą z różnych źródeł:

 

Szkolenia z Bazy Usług Rozwojowych (BUR)

Pierwsze źródło finansowania naszych szkoleń to Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), która gwarantuje dofinansowanie szkoleń z funduszy europejskich, a jej oferta kierowana jest głównie do firm z sektora MSP, którym oferuje do 80% finansowania wybranych usług edukacyjnych albo doradczych.

 

Krajowy Fundusz Szkoleniowy (KFS)

Drugim źródłem pozyskiwania środków jest Państwowy Urząd Pracy, który przeznacza je na kształcenie ustawiczne zarówno pracodawców, jak i pracowników. KFS gwarantuje do 100% finansowania szkoleń w wypadku mikroprzedsiębiorców, natomiast pozostałe firmy (małe, średnie i duże) pokrywają 20% kosztów.

ZAPYTAJ O AKTUALNE FORMY I KWOTY DOFINANSOWANIA

Bezpłatne szkolenia. Dlaczego warto?

Zarówno KFS, jak i BUR oferują sprofilowane według Twoich potrzeb szkolenia w kategoriach: ekologia i rolnictwo, finanse i bankowość, informatyka i telekomunikacja, medycyna i uroda, kierunki techniczne i wiele innych. Szkolenia dofinansowane to nie tylko świetna okazja do nieodpłatnego nabywania nowej wiedzy i poszerzania kompetencji. Umożliwiają one także zdawanie egzaminów w celu uzyskania konkretnych uprawnień zawodowych, np. ECDL (certyfikat umiejętności komputerowych).

 

Wybierz ofertę szkoleniową Mediki, bo:

  • Jesteśmy pewną marką! Posiadamy wpis do ewidencji działalności oświatowej, wpis do RIS (rejestr instytucji szkoleniowych) oraz certyfikat jakości ISO 9001-2008.

  • Uczestnicy naszych szkoleń otrzymują państwowe zaświadczenia i świadectwa MEN oraz certyfikaty w wybranych językach obcych.

  • W ciągu ponad 10 lat działalności zrealizowaliśmy ponad 400 szkoleń dla firm, instytucji państwowych oraz klientów indywidualnych. Wykształciliśmy i przeszkoliliśmy ponad 5 000 osób.

  • Uzyskaliśmy dla przedsiębiorstw wsparcie finansowe na ponad 5 000 000 zł

  • Dysponujemy nowoczesną bazą dydaktyczną, pracują dla nas znakomici szkoleniowcy i trenerzy, a przede wszystkim dysponujemy SZEROKĄ OFERTĄ SZKOLENIOWĄ

  • Jesteśmy certyfikowanym mobilnym ośrodkiem egzaminacyjnym szkoleń komputerowych ECDL.

  • Mamy ogromne doświadczenie w pisaniu wniosków i realizacji projektów unijnych.

CHCESZ UZYSKAĆ BEZPŁATNĄ POMOC? ZOSTAW KONTAKT

Chcesz uzyskać bezpłatną pomoc w wypełnieniu wniosku?

A może masz dodatkowe pytania? Zostaw nam do siebie kontakt. Napisz do nas! lub zadzwoń: tel. 512 606 051, a rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Ale pamiętaj! Nie odkładaj decyzji na ostatnią chwilę… w wypadku bezpłatnych szkoleń liczy się kolejność składania wniosków! Im szybciej podejmiesz decyzję, tym większe szanse na otrzymanie dofinansowania i zdobycie nowej wiedzy.