Kurs makijaż permanentny i microblending Stargard

Szkolenie przygotowuje osoby nie związane z makijażem permanentnym do wykonywania zawodu linergistki lub linergisty. Nasz profesjonalny kurs makijażu permanentnego jest szansą, by nabyć nowe umiejętności oraz trenować pod okiem profesjonalistów.

Szkolenie to doskonała okazja, aby zgłębić tajniki makijażu permanentnego i poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności praktyczne.

Kliknij aby się zapisać online!

INFORMACJE OGÓLNE

Terminy kursu/miasto:
27 kwietnia 2024r. / Stargard
Zgłoszenia na kurs przyjmujemy do 7 kwietnia 2024r.

Kursy organizowane są również w formie niestacjonarnej, w miejscu wyznaczonym przez klienta.

Czas trwania: 24 godziny
Tryb: wieczorowy
Opłata za kurs: 2.999,00 zł

PROMOCJA: Oferta dla słuchaczy CM Medica -30%: 2.099,30 zł.

PROGRAM KURSU

1. BHP
  2. Przygotowanie linergistki do zabiegu
  3. Przygotowanie klientki do zabiegu (środki znieczulające, wywiad)
  4. Techniki korekty kształtu brwi
  5. Wyznaczanie proporcji twarzy
  6. Analiza kolorystyczna i dobieranie koloru
  7. Metoda piórkowa
  8. Zalecenia po zabiegu
  9. Makijaż permanentny brwi (metoda piórkowa) - ćwiczenia praktyczne
  10. Efekt 3D

Kurs skierowany jest do osób:

• Początkujących,
  • Osób, które chcą poszerzyć wiedzę.

Kurs odbywa się w grupie 2-5 osobowej.
Na kursie dostępne będą modelki. Istnieje możliwość przyprowadzenia swojej modelki – dodatkowy koszt
50 zł.

OFERTA DLA ZORGANIZOWANYCH GRUP

Chętnie przygotujemy ofertę dostosowaną do Państwa indywidualnych potrzeb. Aby uzyskać szczegółowe informacje o szkoleniach organizowanych w naszej Akademii prosimy o kontakt telefoniczny pod numer 512 606 051, 797 894 473 lub pocztą elektroniczną na adres [email protected], chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wszystko wyjaśnimy.

ZAPISY NA KURS

Zapisy odbywają się drogą elektroniczną ([email protected]), tradycyjną lub on-line poprzez uzupełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego (dostępny również w sekretariacie placówki)

Wypełnij i wyślij formularz – jest to wstępne potwierdzenie zgłoszenia.
Na podany w zgłoszeniu adres e-mail otrzymasz informację zwrotną z danymi niezbędnymi do dokonania opłaty za kurs.
Opłatę za kurs ( lub ratę), należy przelać na nasze konto firmowe w ciągu 7 dni od przesłania formularza zgłoszeniowego. Jest to ostateczne potwierdzenie rezerwacji miejsca na kursie.
Nieterminowa płatność powoduje anulowanie wstępnego zgłoszenia.
Liczba miejsc na szkoleniach jest ograniczona. O miejscu na kursie decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzonych wpłatą.

Uzyskane dokumenty

Państwowe zaświadczenie MEN o ukończeniu kursu.

Płatności

Wpłata jedynie na konto firmowe przelewem.
Numer konta: 07 1140 2004 0000 3102 8143 6958

Uczestnik może wycofać się z udziału w szkoleniu/kursie w formie pisemnej w terminie 7 dni roboczych przed dniem rozpoczęcia szkolenia/kursu. Po upływie tego terminu Zgłaszający zapłaci 20% udziału w kursie. W przypadku, gdy szkolenie/kurs nie odbędzie się z winy organizatora, zwrócona zostanie w pełni kwota wpłacona przez Zgłaszającego.

FORMULARZE ZGŁOSZENIOWE

Poniżej możesz pobrać formularz zgłoszeniowy do wypełnienia (do złożenia w naszym sekretariacie lub poprzez pocztę elektroniczną: [email protected]) lub zapisać się online.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NA KURS INDYWIDUALNY

REZERWACJA MIEJSCA ONLINE

Kliknij aby się zapisać online!