Kurs Ordynowanie leków i wypisywanie recept dla pielęgniarek i położnych część I

Najbliższe planowane terminy kursu/miasto:
kwiecień 2022r. / Stargard
Zgłoszenia na kurs przyjmujemy do 13 marca 2022r.

Kursy organizowane są również w formie niestacjonarnej, w miejscu wyznaczonym przez klienta.
Czas trwania: 65 godzin
Tryb: weekendowy / dzienny
Opłata za kurs: 850 zł

Program kursu

1. ZASADY STOSOWANIA TERAPII WYBRANYMI PRODUKTAI LECZNICZYMI
  2. WYROBY MEDYCZNE I ŚRODKI SPOŻYWCZE SPECJALNEGO     PRZEZNACZENIA ŻYWIENIOWEGO
  3. ZASADY I TRYB WYSTAWIANIA RECEPT
  4. ASPEKTY PRAWNE I ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZAWODOWA

Cały program dostępny na stronie:

Po ukończeniu części I kursu pielęgniarka, polożna jest uprawniona do świadczeń zdrowotnych w zakresie:

• Samodzielnej ordynacji leków zawierających określone substancje czynne, z wyłączeniem leków zawierających substancje bardzo silnie działające, środki odurzające i substancje psychotropowe, w tym wystawianie na nie recept
  • Samodzielnej ordynacji środków spożywczych specjalnego przeznaczenia, w tym wystawianie na nie recept
  • Samodzielnej ordynacji wyrobów medycznych, w tym wystawianie na nie recept lub zleceń
  • Wystawiania recept w ramach realizacji zleceń lekarskich w procesie diagnostyki, leczenia i rehabilitacji na leki z wyłączeniem leków zawierających substancje bardzo silnie działające, środki odurzające i substancje psychotropowe oraz na środki spożywcze specjalnego przeznaczenia, niezbędne do kontynuacji leczenia
  • Wystawiania recept lub zleceń w ramach realizacji zleceń lekarskich w procesie diagnostyki, leczenia i rehabilitacji na wyroby medyczne
  • Samodzielnej ordynacji leków z kategorii OTC

ZAPISY NA KURS

Zapisy odbywają się drogą elektroniczną lub  tradycyjną lub on-line poprzez uzupełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego (dostępny również w sekretariacie placówki)
Wypełnij i wyślij formularz – jest to wstępne potwierdzenie zgłoszenia.
Na podany w zgłoszeniu adres e-mail otrzymasz informację zwrotną z danymi niezbędnymi do dokonania opłaty za kurs.
Nieterminowa płatność powoduje anulowanie wstępnego zgłoszenia.
Liczba miejsc na szkoleniach jest ograniczona.
O miejscu na kursie decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzonych wpłatą.

Płatności:

Wpłata jedynie na konto firmowe przelewem (mBank 07 1140 2004 0000 3102 8143 6958)
Pełną kwotę, zgodną  z ofertą szkoleniową, należy uiścić przelewem na nasze konto firmowe w ciągu 7 dni od przesłania formularza zgłoszeniowego.

Uczestnik może wycofać się z udziału w szkoleniu/kursie w formie pisemnej w terminie 7 dni roboczych przed dniem rozpoczęcia szkolenia/kursu. Po upływie tego terminu Zgłaszający zapłaci 20% udziału w kursie. W przypadku, gdy szkolenie/kurs nie odbędzie się z winy organizatora, zwrócona zostanie w pełni kwota wpłacona przez Zgłaszającego.

W trakcie kursu otrzymasz:

• materiały  szkoleniowe/skrypt
  • teczkę
  • skoroszyt i długopis

Uzyskane dokumenty:

Państwowe zaświadczenie o ukończeniu kursu specjalistycznego - zgodne ze wzorem określonym w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 29 października 2003 r. w sprawie kształcenia podyplomowego pielęgniarek i położnych.

Oferta dla zorganizowanych grup

Chętnie przygotujemy ofertę dostosowaną do Państwa indywidualnych potrzeb. Aby uzyskać szczegółowe informacje o szkoleniach organizowanych w naszej Akademii prosimy o kontakt telefoniczny pod numer 512 606 051, 797 894 473 lub pocztą elektroniczną na adres [email protected], chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wszystko wyjaśnimy.

Formularze zgłoszeniowe

Poniżej formularz zgłoszeniowy do wypełnienia, który można złożyć w sekretariacie C.M. Medica lub wysłać poprzez pocztę elektroniczna, na adres: [email protected].

Istnieje również możliwość zapisania się online.

Zapisz się on-line

Ordynowanie leków i wypisywanie recept dla pielęgniarek i położnych część I - zapisz się.

Kliknij aby się zapisać online!