Kurs przedłużanie rzęs 2D, 3D - zaczaruj spojrzeniem!

Piękne rzęsy są ozdobą każdej kobiety. Jednak nie zawsze natura jest w tym zajresie łaskawa. Sztuczne rzęsy są świetnym rozwiązaniem dla cienkich, rzadkich rzęs, które nie prezentują się najlepiej. Jednak przedłużać i zagęszczać można także zdrowe rzęsy w celu nadania oczom unikalnego wyglądu.

Olśniewaj wyjątkowym i naturalnym wyglądem rzęs odkryj szkolenia z przedłużania rzęs, kurs stylizacja rzęs, kurs przedłużanie rzęs, kurs zagęszczenie rzęs, kurs doczepianie rzęs – Stargard.

Kliknij aby się zapisać online!

INFORMACJE OGÓLNE

Terminy kursu / miasto:
27, 28 maja 2024r / Stargard
Zgłoszenia na kurs przyjmujemy do 19 maja 2024r.

Kursy organizowane są również w formie niestacjonarnej, w miejscu wyznaczonym przez klienta.

Czas trwania: 10 godzin
Tryb: wieczorowy (16:15 - 20:30)
Opłata za kurs: 899zł

PROMOCJA: Oferta dla słuchaczy CM Medica -30%: 489,30 zł.

PROGRAM KURSU

1. BHP
  2. Wskazania i przeciwwskazania do wykonywania zabieg
  3. Dopasowanie długości rzęs
  4. Zasady pielęgnacji przedłużonych rzęs
  5. Technika usuwania rzęs
  6. Błędy w aplikacjach
  7. Zabieg przedłużania rzęs metodą 2D-3D-praktyka.

Kurs skierowany jest do osób:

• Początkujących,
  • Osób, które chcą poszerzyć wiedzę nt. przedłużania rzęs .

Kurs odbywa się w grupie 3-5 osobowej.
Na kurs należy przyjść z modelką.

OFERTA DLA ZORGANIZOWANYCH GRUP

Chętnie przygotujemy ofertę dostosowaną do Państwa indywidualnych potrzeb. Aby uzyskać szczegółowe informacje o szkoleniach organizowanych w naszej Akademii prosimy o kontakt telefoniczny pod numer 512 606 051, 797 894 473 lub pocztą elektroniczną na adres [email protected], chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wszystko wyjaśnimy.

ZAPISY NA KURS

Zapisy odbywają się drogą elektroniczną ([email protected]), tradycyjną lub on-line poprzez uzupełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego (dostępny również w sekretariacie placówki)

Wypełnij i wyślij formularz – jest to wstępne potwierdzenie zgłoszenia.
Na podany w zgłoszeniu adres e-mail otrzymasz informację zwrotną z danymi niezbędnymi do dokonania opłaty za kurs.
Opłatę za kurs ( lub ratę), należy przelać na nasze konto firmowe w ciągu 7 dni od przesłania formularza zgłoszeniowego. Jest to ostateczne potwierdzenie rezerwacji miejsca na kursie.
Nieterminowa płatność powoduje anulowanie wstępnego zgłoszenia.
Liczba miejsc na szkoleniach jest ograniczona. O miejscu na kursie decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzonych wpłatą.

Uzyskane dokumenty

Państwowe zaświadczenie MEN o ukończeniu kursu.

Płatności

Wpłata jedynie na konto firmowe przelewem.
Numer konta: 07 1140 2004 0000 3102 8143 6958

Uczestnik może wycofać się z udziału w szkoleniu/kursie w formie pisemnej w terminie 7 dni roboczych przed dniem rozpoczęcia szkolenia/kursu. Po upływie tego terminu Zgłaszający zapłaci 20% udziału w kursie. W przypadku, gdy szkolenie/kurs nie odbędzie się z winy organizatora, zwrócona zostanie w pełni kwota wpłacona przez Zgłaszającego.

FORMULARZE ZGŁOSZENIOWE

Poniżej możesz pobrać formularz zgłoszeniowy do wypełnienia (do złożenia w naszym sekretariacie lub poprzez pocztę elektroniczną: [email protected]) lub zapisać się online.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NA KURS INDYWIDUALNY

REZERWACJA MIEJSCA ONLINE

Kliknij aby się zapisać online!